09192281337

 

سوالات متداول در باره ی ساس ها

 

متخصصان ما می دانند که چگونه مشکلات آفات را حل کنند. از مقوله های زیر برای اطلاعات در مورد چگونگی خلاص شدن از آفات، و  ترفند ها در مورد جلوگیری و غیره انتخاب کنید.

 

سوال: ساس چیست؟

 

جواب: ساس ها حشرات انگلی کوچک هستند که از خون جانوران خون گرم تغذیه می کنند. آنها به عنوان حشرات تخت خواب شناخته می شوند  زیرا دوست دارند در تخت ها آشیانه کنند و از خون افراد خوابیده تغذیه کنند.

ساس چیست

 

اگرچه انتقال هیچ نوع بیماری از ساس ها اثبات نشده است، نیش های آنان می توانند باعث تاول های خارش دار روی پوست شوند و ممکن است منجر به عفونت های ثانویه شوند.

 

سوال: ساس چه شکلی است؟

 

A.             ساس های بالغ تا طول 4 الی 5 میلی متر و عرض 1.5 الی 3 میلی متر( حدود اندازه ی دانه ی یک سیب)، با یک سر کوچک و بدن بیضی شکل بزرگ تر، رشد می کنند.

ساس چه شکلی است

 

پری های ساس که جدیدا تخم گذاری شده اند لاغر ( یک میلی متر) و دارای رنگ کرمی اند. آنها تقریبا به اندازه ی کلمات روی یک پنی  پول هستند.

 

سوال: علائم حمله ی ساس کدامند؟

 

جواب: علائم ساس ها شامل علائم نیش، نقاط قهوه ای کوچک( نقاط مدفوعی) روی تختخواب و لکه های خونی کوچک روی ملافه ها می شوند.

نیش ساس

 

تخم های ساس مات کوچک شاید در لا به لای مصالح و فنر جعبه ای، تخته های انتهایی، همراه با ستون ها و هر جای دیگری که ساس ها پنهان می شوند یافته شوند.

 

سوال :ساس ها در کجا یافت می شوند؟

 

جواب: ساس ها اکثرا در جاهایی یافت می شوند که مردم دوست دارند استراحت کنند.

 

روش درمان‌ نیش ساس

 

با نیش ساس ها در بدن کودکمان چه کنیم؟

 

حدود 70 درصد هر حمله ی ساسی، مربوط به تخت و اثاثیه، عکس ها و پایه ها ی نزدیک تخت هستند. ساس ها در شکاف ها، طبقات، لایه ها و درون و پیرامون این نواحی مخفی می شوند.

 

 دومین پناهگاه متداول ساس ها، اثاثیه ی مبلمان است، در حالی که یک درصد هر جمعیت ساسی ممکن است در سراسر اتاق پراکنده شوند.

 

سوال: چرا ساس ها در حال متداول تر شدن هستند؟

 

جواب: ساس ها که زمانی یک مشکل متداول در خانه ها و محیط های کاری بودند ، از ایالات متحده وقتی حشره کش های مدرن بعد از WWII معرفی شده بودند ، عمدتا پراکنده شدند.

 

از اواخر دهه ی 1990، ساس ها قویا برگشته اند، و هجوم ها در سراسر کشور یافت می شوند، اما دلایل این تجدید حیات مشخصا درک نشده اند. فاکتور هایی مثل مهاجرت افزایش یافته ی بین المللی و مسافرت، احتمالا در شیوع سریع هجوم ها مشارکت کرده اند.

 

چگونه از شر ساس ها خلاص شوم؟

 

جواب: در تهران سم ، ما محدوده ای از درمان ها را برای هجوم های مسکونی و تجاری به کار می بریم، که شامل یک درمان سریع، غیر سمی به نام RapidFreeze (انجماد سریع) می شوند.

 

انجماد سریع از کربن دی اکسید (CO2) استفاده می کند که به یک برف یخی خشک برای انجماد حشرات  تبدیل شده است،  و شامل تخم های آنان و پری ها ، بعد از تماس می شود. انجماد سریع برای خانه ها، هتل ها، آپارتمان ها، کارخانه ها ی پردازش غذایی و صنایع آلی ،خوب است.

 

همچنین تهران سم  از درمان های امن، موثر همراه با یا در مکان انجماد سریع استفاده می کند تا تضمین کند که یک هجوم به سرعت و تمامیت هر چه بیشتر پایان میابد.

 

در این راستا می توانید مقالات زیر را مطالعه کنید:

 

چه چیزی باعث جذب ساس ها میشود؟

 

آیا خودمان میتوانیم با ساس مبارزه کنیم؟

 

مبارزه با ساس‌ کتاب‌، کیف‌ و وسایل

 

چگونه می توان ازحمله ساس ها جلوگیری کرد؟

 

پرسش: چه تضمینی وجود دارد که درمان ساس ها موثر واقع می شود؟

 

جواب: تهران سم   تضمین معالجه ی ساس ها را به صورت زیر ارائه می کند:

 

·                 تهران سم  یک درمان را برای یک حذف سریع ساس ها از خانه ی شما تدارک خواهد دید.

 

·                 اگر ساس ها در ظرف 30 روز یافت شوند، تهران سم  بدون هیچ هزینه ی اضافی درمان خواهد کرد.

 

·                 یک محفظه ی تشکی بخرید و ضمانت شما تا 90 روز تمدید می شود.

 

سوال: آیا یک روش اشتباه برای درمان ساس ها وجود دارد؟

 

جواب: کنترل و حذف ساس ها به طور برجسته ای سخت است. شما باید تنها با متخصصان کنترل آفات تصدیق شده، و معتبری کار کنید که آموزش ویژه و روش های اثبات شده برای سر و کار داشتن با ساس ها دارند.

 

موفق شدن در برابر ساس ها ، یک رویکرد فراگیر و چندین سال تجربه می طلبد. یک محصول یا تکنیک ، که به تنهایی به کار رود، احتمال موثر واقع شدن ندارد. شما می توانید به تهران سم   برای استفاده از به روز ترین تکنیک ها و محصولات برای حل هر نوع مشکل ساسی مراجعه کنید.

 

سوال: من چگونه می توانم از حمل ساس ها هنگام سفر دوری کنم؟

 

جواب:این خط مشی ها را برای اجتناب از حمل ساس ها دنبال کنید:

 

·                  تشک، هد برد ، چهارچوب و عکس ها را برای هر نوع نشانی از ساس ها مانند نقاط خونی یا تخم ها کنترل کنید.

 

·                 چمدان و قفسه ی چمدان خود را ( بعد از اطمینان از اینکه هیچ علامت ساسی وجود ندارد)نگهداری کنید. چمدان خود را روی تخت یا کف زمین ذخیره نکنید.

 

·                 لباس هایی را که می توان آمیخت ، بیاویزید و از ذخیره ی هر نوع لباسی در یک کمد اجتناب کنید.

 

·                 مجله های مسافرتی را قبل از بازدید از یک هتل بررسی کنید و در مورد آنهایی که همراه با گزارش های چندگانه ی ساس ها  هستند دقت کنید.

 

 

 

https://www.terminix.com/bed-bug-control/faqs/#featured

 

مقالات مرتبط

مطالب مهم

در حال بارگذاری ...