09039833345

 

چگونه تشخیص دهیم مبتلا به ساس شده ایم یا کک| تفاوت ساس و کک

 

اگر شما دچار مشکل عجیب خزندگی شده اید و یک جست و جو از گوگل به شما نمیگوید که آیا ساس (ساس) است یا کک, پس خوش شانس هستید. راه هایی برای تشخیص دو تا از رایج ترین ایجاد کنندگان مزاحمت در خانه وجود دارد. در پایین, راهنمایی از متخصصان کنترل ساس ما آمده که میتواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید که دچار کدام یکی شده اید و سریعا به دنبال راه حل بگردید.

تفاوت ساس و کک

همین حالا با تماس با شماره 09192281337 از مشاوره رایگان متخصصین تهران سم بهره مند شوید

 

ویژگی های ساس

 

ساس ها بیشتر در داخل پارچه های موجود در داخل خانه مانند مبل یا (همانطور که از اسمش میتوان حدس زد) یک تشکِ تخت خواب پیدا میشوند. شما میتوانید نگاهی به این وسایل انداخته و آنها را در حال خزیدن بببینید. این حشرات معمولا حیوان خانگی تان را به حال خود میگذراند و از خون شما تغذیه میکنند. به این دلیل, در صورت وقوع آلودگی در خانه تان, مشورت گرفتن درباره آنها بسیار مهم است, چون انسان ها (یا وسایل انسان ها مانند عروسک ها یا مبل هایشان) هستند که این حشرات را به داخل می آورند.

 

آنها قادر به پرواز یا پرش نیستند, تنها روش حمل و نقل شان خزیدن و یا سوار شدن بر روی انسان ها یا وسایل شان است.

 

کک ها

 

کک ها به این معروف هستند که در داخل خزِ حیوان خانگی تان پیدا شوند. برعکس ساس, حیوان های خانگی میزبان های مورد علاقۀ آنها است. آنها قادر به پریدن تا ارتفاع 33 سانتی متری هستند, به این دلیل اگر چیز های کوچکی دیدید که روی فرش یا حیوان خانگی تان اینور و آنور میپرند, پس شما مبتلا به کک هستید و نه ساس. کک ها تعداد خیلی بیشتری تخم نسبت به ساس میگذارند, در حالی که هر دو آلودگی بسیار بد است, اما آلودگی کک معمولا جدی تر و پر سرعت تر از آلودگی ساس یا حشره تخت خواب است.

 

همچنین, کک ها بیماری های مختلفی با خود حمل میکنند که میتوانند به حیوانات خانگی و انسان ها آن را انتقال دهند. این آنها را تبدیل به آفتی جدی میکند. به این دلیل شناسایی درست کک ها از طریق به دست آوردن اطلاعات بیشتر کلیدی است.

 

چگونه کک و ساس را از هم تشخیص دهیم؟

 

اگر آن ها در کنار یکدیگر قرار دهید, خواهید توانست آنها را از طریق اندازه و شکل شان تشخیص دهید. کک ها لاغر, دراز و بیضی شکل بوده و ساس یا ساس ها کوتاه, چاق و کمی دایره وار تر هستند. شما همچنین متوجه میشوید که یک کک خیلی کوچک تر از یک ساس است, هرچند رنگ آنها بسیار مشابه است.

 

همیشه پیشنهاد میشود از یک متخصص کمک بخواهید تا شما را از شر این آفات خلاص کند. از بین بردن آن ها میتواند سخت باشد, اما تشخیص درست اینکه دچار کدام یکی هستید کمک خواهد کرد تا روندِ درمان تان را شروع کنید و همچنین به متخصصان کنترل آفت لندن نیز کمک خواهد کرد تا بدانند با چه نوع آفت رو به رو خواهند شد.

 

 لینک مرتبط : https://www.pestcontrolinlondon.co.uk/tell-bedbugs-fleas/

 

مقالات مرتبط