09192281337

 

مبارزه با ساس‌ کتاب‌، کیف‌ و وسایل

 

آیا می دانید ساس‌ها می‌توانند از یک مکان به مکان دیگر در کتاب، کیف و وسایل شما منتقل شوند؟ خوب، آن‌ها می‌توانند؛ بنابراین، هنگامی که یکی را که در جفت کفش مورد علاقه‌ی شما پنهان شده است، بیابید، چه کاری باید انجام دهید؟ در حالی که می‌توانید امور را به دست خودتان بگیرید، ابتدا مشاوره با یک متخصص مدیریت آفات را در نظر بگیرید. آن‌ها می‌توانند فرآیند نابودی را آسان‌تر کرده و به محافظت از دارایی‌های شما کمک کنند. در مورد ساس‌های موجود در وسایل شما چه باید کرد؟

ساس در وسایل خانه

 

ساس‌ در کتاب‌ها

 

ساس در کتاب

اگر لکه‌های سیاه را در لبه‌ی یک کتاب مشاهده کرده‌اید، ممکن است ساس باشند. به دلیل کوچک بودن آنها، ساس‌ها می‌توانند در چندین بخش مختلف یک کتاب جای بگیرند. این شامل پیوست، لبه‌ی جلو و جلد محافظ است. ساس‌ها را می‌توان در کتاب یا مجله‌هایی که در نزدیکی مناطق استراحت شما هستند، یافت.

 

برای تعیین اینکه ساس در کتاب‌های شما پنهان است، ابتدا یک بازرسی کامل انجام دهید. از آنجا که دیدن ساس ها بسیار دشوار است، کتاب را در مقابل یک صفحه‌ی سفید یا وان بگذارید. این امکان وجود دارد که هنگام شناسایی، ساس‌ها سعی کنند از آن فرار کنند. برای جلوگیری از مهاجرتشان، یک ظرف و کیسه‌های پلاستیکی را در کنار خود نگه دارید. فوراً کتابهای آلوده را درون یک کیسه ی پلاستیکی گذاشته و ببندید. اگر ساس در کتاب‌های اطراف خانه دارید، با یک متخصص مدیریت آفات تماس بگیرید. متخصص کنترل آفات شما می‌تواند در از بین بردن آنها و بازرسی از مناطق دیگر که ساس‌ها به آنها مهاجرت کرده‌اند، کمک کند.

 

ساس در لوازم سفر

 

هنگام مسافرت، ساس‌ها ممکن است روی چمدان شما سوار شوند. اگر قبل از رسیدن به مقصد، ساس‌ها تشخیص داده نشوند، خطر گسترش آلودگی را دارید. از یک چراغ قوه برای بررسی تمام قسمت‌های کیف خود، از جمله جیب و درز استفاده کنید. اگر ساس‌ها را در چمدان خود پیدا کردید، روش‌هایی وجود دارند که می‌توانید آنها را حذف کنید.

 

جارو برقی با یک اتصال دهنده‌ی ابزار شکافی می‌تواند آنها را به داخل کیسه‌ی خلاء منتقل کند. این کار ساس‌ها را از بین نمی‌برد، اما ممکن است آنها را درون کیسه‌ی خلاء بسته شده قرار دهد. هنگام خالی کردن کیف، مهم است که همه‌ی ساس‌ها را حذف کنید. اگر داخل کیف بمانند، می‌توانند فرار کنند. شاید بهتر باشد کیسه‌ی خلأ را در یک کیسه‌ی پلاستیکی مهر و موم کرده و آن را به یک متخصص مدیریت آفات واگذار کنید. مهم است که شما هنگام برداشتن چمدان نیز تمیز کنید. بسیاری از منابع، آب صابون گرم و یا تمیز کننده‌های چمدان خریداری شده از فروشگاه را توصیه می‌کنند. به عنوان بهترین روش، ساس‌ها در چمدان‌ها باید توسط متخصصین برداشته و تمیز شوند تا از نابودی مناسب اطمینان حاصل شود.

 

 

 

ساس‌ در کفش‌ها

 

ساس در کفش ها

آیا کمدی پر از کفش‌هایی که به ندرت استفاده می‌کنید و فرسوده‌اند دارید؟ آن‌ها ممکن است دارای ساس باشند. در مورد کفش، ساس ها می‌توانند در زیر کف، بین پارچه و شکاف پنهان شوند. این شامل چکمه، پاشنه‌ها، کفش ورزشی و صندل است. قبل از بازرسی کفش، مطمئن شوید که از دستکش‌های محافظ استفاده می کنید، زیرا لازم است که دستتان را داخل کنید. تمام مواد، لایه‌ها، توری‌ها، زیپ و سوراخ‌ها را بررسی کنید. اگر ساس‌ها را پیدا کردید یا به وجود آنها شک دارید، کفش‌ها را درون یک کیسه یا ظرف پلاستیکی منتقل کنید. برای کفش خود بهتر است با یک متخصص مدیریت آفات تماس بگیرید. متخصصان می‌توانند دستورالعمل مناسبی در مورد چگونگی محافظت از کفش‌های شما ارائه دهند و در مورد عدم انتشار شیوع آلودگی کمک کنند. برای مثال، به موادی دقت کنید که نباید شسته شوند یا در خشک کن انداخته شوند. یک متخصص مدیریت آفات، ممکن است در عوض، یک درمان انجمادی مخصوص را پیشنهاد کند.

 

 

ساس در وسایل برقی

 

مانند سایر وسایل خانگی، ساس‌ها می‌توانند راه خود را به وسایل الکترونیکی با دهانه‌های کوچک بیابند. در مورد تلویزیون‌ها، تلفن‌ها، کنسول‌های بازی، کامپیوترها و پرینترها، فکر کنید. برای بازرسی دستگاه خود، از یک ذره بین استفاده کرده و از علائم رایج ساس‌ها آگاه باشید.اگر ساس‌ها را در وسایل الکترونیک مشاهده می‌کنید، ممکن است بخواهید مسائل را به دست خودتان حل نکنید. تلاش برای حل این مشکل‌ها به دست خود می‌تواند هم شما و هم وسایل الکترونیک شما را در معرض خطر قرار دهد. علاوه بر این، ممکن است شانس خود را برای از بین بردن ایمن ساس‌ها از دستگاه خود بدتر کنید. به عنوان یک احتیاط ایمنی، با یک متخصص مدیریت آفات تماس بگیرید.

 

از بین بردن ساس‌

 

اگر ساس‌ها در هر مکانی در خانه‌ی شما مشاهده شده‌اند، با تماس با شماره 09192281337 با متخصصین تهران سم  یک قرار ملاقات ترتیب دهید. تکنسین‌های آموزش دیده‌ی ما مهارت‌های لازم را برای کمک به تشخیص و از بین بردن آلودگی از خانه‌ی شما دارند.

 

https://www.terminix.com/blog/education/bed-bugs-in-books-and-other-belongings/

 

مقالات مرتبط

مطالب مهم

در حال بارگذاری ...