09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

سؤالات متداول درباره‌ی سوسک کش طبیعی

در حالی که  گفته می شود سوسک کش های طبیعی مؤثر هستند، بهتر است که این کار را به متخصصان واگذار کنیم.

اگرچه داشتن یک متخصص سمپاشی سوسک بسیار ضروری است که ضمانت درمان و محافظت را فراهم کند (از آنجا که سوسک ها می‌توانند برگردند)، استفاده از داروهای خانگی برای سوسک‌ها می‌تواند به شما در نابودی موقت این آفات کمک کند. در اینجا چندین سؤال در مورد دفع سوسک‌های طبیعی و سایر نکات آماتوری برای شما  جهت خلاص شدن از شر سوسک‌ها مطرح می‌شود.

 سوسک کش طبیعی

آیا روش های خانگی برای کشتن سوسک جواب می‌دهند؟

برخی داروهای خانگی می‌توانند سوسک‌ها را دور کنند، اما به ندرت هجوم سوسک‌ها را از بین می برند. به این دلیل است که سوسک‌ها به طور کلی پناه گرفتن در مناطقی تاریک یا پرت از دید انسان را، ترجیح می‌دهند. این باعث می‌شود بسیاری از داروهای سوسک کش دست ساز، بی اثر باشند، برخلاف یک تکنسین مدیریت آفات که روشهای خاصی برای رسیدن به سوسک‌ها دارد و مهم نیست که آنها کجا سعی می‌کنند فرار کنند و مخفی شوند. با این وجود، با روش‌ها و برنامه‌های صحیح می‌توانید موفقیت محدود در خود کفایی را بیابید.

 

آیا اسپری سوسک کش بدون نسخه‌ی متخصص، ایمن و مؤثر است؟

اسپری‌های بدون تجویز متخصص در بیرون کردن سوسک‌ها از خانه‌ی شما خیلی مؤثر نیستند، فقط آنها را خارج از دسترس نگه میدارند. اسپری‌ها می‌توانند به عنوان یک دفع کننده برای یک بازه‌ی زمانی کوتاه خوب عمل کنند، اما هیچ روشی تا ابد، سوسک‌ها را متوقف نمی‌کند. یک اسپری سوسک کش به ندرت سوسک‌ها را می‌کشد، مگر اینکه تماس مستقیم با حشره برقرار شود. اسپری‌ها همچنین امکان گسترش بیماری و آلودگی را متوقف نمی‌کنند. همچنین، اسپری‌های بدون تجویز متخصص به ندرت یک دفع کننده‌ی طبیعی سوسک می‌باشند، زیرا می‌توانند حاوی آفت کش هایی باشند که ممکن است برای شما و خانواده‌ی شما مضر باشند (همچنین حیوانات خانگی). همیشه به یک متخصص مدیریت آفات اجازه دهید تا تمام موارد مربوط به سموم دفع آفات را توصیه کند، آن‌ها را اداره کرده  و  سوسک ها را پراکنده کند تا خانواده‌ی شما و منزل شما ایمن باشد.

 

چه داروهای خانگی محبوب هستند؟

بسیاری از داروهای خانگی محبوب برای سوسک‌ها در بیرون وجود دارند، اما باید دقت داشته باشید و منابع خود را بیابید. بسیاری روش‌های دارویی، شامل ترکیباتی از پودرها و مایعات می‌شوند، مانند جوش شیرین و آب.

منابع دیگر به موارد مضری که شما در اطراف خانواده‌ی خود نمی‌خواهید، اشاره دارند، مانند هیدروکربن‌های کلر دار که توسط سازمان حفاظت محیط زیست ممنوع شده‌اند. با این وجود، راه حل‌های دیگر باعث می‌شوند که با شستشو با آب و صابون، پوست خیار، آب مرکبات و برگ‌های خلیجی به دنبال سوسک‌ها بیفتید. به یاد داشته باشید، فقط به دلیل این که  اینها محبوب‌ترین راه حل  های خانگی اند، به معنای بهترین راه حل نیستند. هنگامی که نوبت به خلاص شدن از شر سوسک‌ها می‌رسد، موثرترین راه حل، یک متخصص مدیریت آفات است، زیرا آنها به این نتیجه رسیده اند که نسخه‌های خانگی و ترکیب‌های دست ساز شکست می‌خورند.

 

استفاده از یک کشنده‌ی طبیعی سوسک، چطور است؟

محبوب‌ترین و موثرترین قاتل سوسک طبیعی، خاک دیاتمه است. این خاک برای انسان سمی نیست و هنگام تماس با آن، سوسک‌ها را می‌کشد. خاک دیاتمه را پیرامون آن نواحی بپاشید که سوسک‌ها فراوان هستند و رفت و آمد می‌کنند. ذرات تیز خاک دیاتمه باعث آسیب به موم و اسکلت محافظ سوسک می‌شوند و به طور معمول در طی 48 ساعت پس از تماس بدنی، باعث کم آبی و مرگ آن می‌شوند. این بی آبی همچنین باعث می‌شود تا سوسک‌ها شدیدتر به دنبال آب باشند، بنابراین حتی ممکن است یک افزایش در فعالیت سوسک‌ها را مشاهده کنید. متاسفانه، هرگز یک سوسک تنها وجود ندارد و احتمال دارد مشکل سوسک شما بدتر از چیزی باشد که شما می‌توانید به طور فیزیکی مشاهده کنید. به همین دلیل است که متخصصان مدیریت آفات بسیاری از رویکردها را برای مبارزه‌ی مؤثر با هجوم آفات، جمع آوری می‌کنند.

 

آیا نابود کننده‌ی طبیعی سوسک همان دفع کننده‌ی سوسک طبیعی است؟

در حالی که شاید به نظر متناقض برسد، اگر شما می‌خواهید با یک رویکرد خود کفا به پیش بروید، این مؤثرتر است که سوسک‌ها را جذب کرده و نابود کنید تا اینکه فقط آنها را دفع کنید. تله‌های سوسکی طعمه‌ دار بی خطر بوده و بدون نسخه در دسترس‌اند و این آنها را به عنوان داروهای خانگی ایده آل می‌کند. مواد غذایی که در داخل تله‌ها قرار می‌گیرند - طعمه می‌شوند تا سوسک‌ها بیایند، اما غذا با یک حشره کش تأخیری پوشانده می‌شود. این فرمول آهسته تضمین می‌کند که سوسک‌ها در تله‌ها یا در اطراف آن نخواهند مرد و این باعث می‌شود تا به سایر سوسک‌ها برای دوری از آن تله‌ها هشدار داده شود. درعوض، سوسک‌های مسموم به لانه‌ی خود بر می‌گردند و می‌میرند، در حالی که سم را از طریق مدفوع و خلط خود بیرون می‌دهند و سایر سوسک‌ها را نیز در این فرآیند قرار می‌دهند. تله‌های طعمه دار را در گوشه‌ها، در مقابل تخته‌های پایه یا هر دوی آنها قرار دهید. حتماً از حداقل 10 تله در آشپزخانه و دو مورد در حمام استفاده کنید و تله‌های بیشتری را برای اتاق‌های اضافی که فعالیت سوسک در آن معلوم یا مشکوک است، اضافه کنید.

آیا اسید بوریک برای خلاص شدن از شر سوسک، به طور مؤثر عمل می‌کند؟

اسید بوریک در حقیقت سوسک‌ها را از بین می‌برد، اما فقط در صورت استفاده ی صحیح از آن مؤثر است. گرچه اسید بوریک یک سوسک کش طبیعی است، اما هنوز هم می‌تواند برای انسان سمی باشد، بنابراین هرگز آن را در معرض سطحی که با مواد غذایی یا منبع آب شما در تماس است، قرار ندهید. در صورت خیس شدن محل پروژه، اسید بوریک به درد نمی خورد. باید در مناطق پر رفت و آمدی استفاده شود که سوسک‌ها از آن عبور می کنند. این امر می‌تواند مشکل باشد زیرا سوسک‌ها تمایل به رفت و آمد در مناطق تنگ و پوشیده‌ی آشپزخانه، حمام و داخل دیواره‌های شما دارند. از آنجا که سوسک‌ها به طور مستقیم با پودر در تماس هستند، این ماده به شاخک‌ها، بدن و پاهای آن‌ها می‌چسبد. در حین پاکسازی، سوسک‌ها اسید بوریک را می‌خورند و می‌میرند.

 

آیا میتوانم فقط خانه‌ام را تمیز کنم و منتظر بمانم که سوسک‌ها آنجا را ترک کنند؟

متأسفانه، حتی یک خانه  ی تمیز هنوز هم می‌تواند سوسک‌ها را به خود جلب کند. سوسک‌ها وارد سازه‌هایی مانند ساختمان‌ها و خانه‌ها می‌شوند تا دنبال غذا، آب و سرپناه بگردند. از آنجا که همیشه در خانه ی شما هر سه‌ی اینها وجود خواهند داشت، علیرغم درمان‌های موفق خود کفای شما، سوسک‌ها همیشه در آنجا  به دنبال آسایش ‌خواهند بود. به همین دلیل است که یک متخصص مدیریت آفات، بسیار مهم می‌باشد. جنگ در برابر سوسک‌ها باید مداوم باشد و با رویکردی بی رحمانه همراه باشد.

 

سوسک کش های خانگی چه مشکلات دیگری به دنبال دارند؟

سوسک کش های خانگی علاوه بر این که همیشه به نواحی مستقیم در خانه‌ی شما می‌رسند و احتمالاً برای خانواده و حیوانات خانگی‌تان مضر می‌باشند، در برابر آفات اشکالاتی دیگر نیز دارند.به عنوان مثال، اگر شما در یک خانه‌ی مسکونی با چند خانواده زندگی می‌کنید، فقط پاک سازی و درمان حوزه‌ی زندگی خودتان کافی نیست. مشکل بزرگ دیگر در مورد داروهای خانگی این است که هیچ تضمینی برای مؤثر بودن آنها وجود ندارد. ممکن است وقت و هزینه  ی خود را هدر دهید و سعی کنید راه حل‌های مختلف را درست در جائیکه شروع کرده‌اید به پایان برسانید - با مشکل سوسک‌ها.

یک متخصص مدیریت آفات برای کمک به مراقبت از بدون آفت بودن خانه‌ی شما در آینده‌ی قابل پیش بینی، برنامه ی نبرد و مبارزه  را ارائه می‌کند.

 

چگونه می‌توانم سوسک کش طبیعی را موثرتر کنم؟

یکی از بزرگترین مشکلات تلاش برای خلاص شدن از شر سوسک‌ها به خودی خود این است که این یک راه حل و دفع کردن ساده نیست. این یک روند است. این یعنی بازرسی از منطقه و ارزیابی آن برای اطمینان از بهترین روشهای مدیریتی، کاهش مسیرها و نقاط ورودی برای سوسک‌ها، اجرای پروتکل‌های بهداشتی مناسب برای کاهش مواد غذایی و آب، استفاده از هرگونه سموم دفع آفات یا راه حل‌های مدیریتی لازم و در آخر، پیگیری بی وقفه تا اینکه سوسک‌ها تبدیل به یک خاطره‌ی قدیمی شوند. اگر می‌خواهید روش‌های درمانی خانگی طبیعی شما برای سوسک‌ها موثرتر باشند، لازم است یک روش مشابه را دنبال کنید. متأسفانه، شما همچنین به ابزارها و منابع بسیار بیشتری از آنچه که احتمالاً در دست دارید (برای مثال، تنظیم کننده‌های رشد حشرات، فرمولاسیون میکروکپسوله شده و غیره) نیاز خواهید داشت تا این کار را به عنوان یک متخصص مدیریت آفات انجام دهید.

حتی اگر داروهای خانگی که برای سوسک‌ها استفاده می‌کنید مؤثر واقع شوند، به خاطر داشته باشید که شاید سوسک‌ها واقعاً از بین نروند و اگر هم بروند، همیشه می‌توانند برگردند. تا زمانی که خانه‌ی شما به‌دست یک کارشناس مدیریت آفات برای سوسک‌ها نا خوشایندتر نشده و در دسترس قرار نگیرد، بیم هجوم مجدد دقیقاً مشابه با  تهدید زمان آغاز این تاخت و تاز کنونی است.

https://www.terminix.com/blog/diy/faqs-on-home-remedies-for-cockroaches-and-natural-roach-killer/

 

 

 

مطالب مهم