09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

چطور در آپارتمان از شر موش ها خلاص شویم؟

برخی افراد از مزاحمت توسط موش ها و تحت شرایطی نمی ترسند و حتی آنها را با نمک می بینند. اما اگر ناگهان یکی از این جوندگان به سرعت سر راه شما در خانه ظاهر شود ممکن است حس مشابهی نداشته باشید. موش ها می توانند غذا و سطوح آماده سازی غذایی را آلوده کنند،و همچنین باعث مشکلات سلامتی بالقوه شوند. اگر شما در یک مجتمع چند واحدی زندگی می کنید، اولین اندیشه ی شما شاید پی بردن به این باشد که چگونه از شر موش ها در آپارتمان شخصی خود خلاص شوید. دومین اندیشه ممکن ست این باشد که آیا یک هجوم موشی در آپارتمان شما یا آپارتمان های دیگر در واحد مجتمع شما، تحت مسئولیت صاحب ملک شما یا خودتان است.

نکته ی منفی این است که هیچ کس نباید با آفات زندگی کند. موش ها در آپارتمان می توانند برای مدیران املاک ، دردسر ساز باشند زیرا آنها باید آفات ناخواسته را حذف کنند و نه مستاجران ناراحت را، و استفاده از مقیاس های کنترلی شیمیایی را حداقل کنند. اما هرچه  مدیران املاک، یک هجوم موشی را سریع تر در یک آپارتمان مشخص کنند، آنها به احتمال کمتری مجبور خواهند شد تا با مشکلات بزرگ تر بالقوه ی دیگر بعد ها مواجه شوند،که شامل ظاهر نا خوشایند ملک، خسارت درونی و بیرونی، و موضوعات سلامتی بالقوه می شوند. بعد از اعلام یک موضوع جانوران جونده ی بالقوه به صاحب خانه ی خود، احتمالا شروع خواهید کرد به جستجوی اطلاعات در باره ی چگونگی کمک به رهایی از شر موش ها. وقتی نوبت به درون آپارتمان می رسد، اغلب باید بدانیم که از انجام چه کار هایی اجتناب کنیم.

چطور از شر موش آپارتمان خلاص شویم

خطر بالقوه ی آفت کش ها

آفت کش ها اغلب اولین روشی هستند که مردم هنگام جستجو برای حذف جوندگان در نظر می گیرند. هنگام استفاده ی غیر مناسب، می توانند یک ماده ی سمی برای افراد و حیوانات خانگی باشند. هر کسی که آفت کش ها را مدیریت می کند باید یک درک عمیق از کاربرد مناسب داشته باشد که شامل مدیریت زمان و مکان، و روش های کاربرد امن و هدفمند می شود. برای رهایی از شر موش ها در یک آپارتمان، بهترین روش واگذاری هر نوع استفاده از آفت کش ها به متخصصانی مانند تکنسین های  تهران سم است.

از قوانین در ناحیه ی خود در  رویدادی که مدیر ملک شما سعی می کند شخصا آفت کش ها را استفاده کند، آگاه باشید، که شامل اسپری های بدون نسخه  و اسپری های تعلیقی در یک تلاش برای حذف موش ها در یک آپارتمان می شوند. ایالت هایی مانند کالیفرنیا ، مالکان و کارمندان آپارتمان- مجتمع ها را ملزوم می کنند تا مستاجران را به صورت کتبی در مورد آفات مورد هدف و برند نام محصولی که میخواهد استفاده کنند، آگاه کنند.

یک تله را امتحان کنید

به غیر از تکنسین های کنترل آفات تخصصی، یکی از بهترین روش ها برای تلاش در گرفتن یک موش در یک آپارتمان، یک تله موش خوب با سبک قدیمی است . در واقع ، یک فنر چوبی خوب ممکن است تمام چیزی باشد که نیاز دارید(یعنی، اگر بتوانید فرآیند را تحمل کنید). برای طعمه گذاری جوندگان، می توانید از غذا های محبوب مانند کره ی بادام زمینی، شکلات ، میوه ی خشک یا جوی دوسر استفاده کنید. هنگام جای گذاری، محرک را به طعمه ببندید تا موش ها ی درون آپارتمان را از اشیا دور نگه دارید.

چطور از شر موش خلاص شویم

برای مبارزه و سمپاشی موش منازل در تهران می توانید با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

یک گزینه، تله ی چسبی است. این نوع دام ها نباید طعمه دار شوند و تله در ناحیه ی از فعالیت جونده قرار می گیرد. در هر صورت، چگونگی رهایی از شر موش ها در یک آپارتمان، به سادگی رفتن یک جونده روی یک تله است. نکته ی منفی این است که دام های چسبی، موش ها را نمی کشند و هر کدام از آنها که به دام می افتند باید به طور مناسبی دور انداخته شوند.

قبل از سعی برای هر کدام از این تاکتیک ها به تنهایی توسط خودتان، به صاحب خانه یا مدیر ملک خود مراجعه کنید تا آنها را از اقدام مورد نظر خود آگاه کنید. آنها ممکن است تله هایی را فراهم کرده و جای گذاری کنند، و اگر کار دیگری نباشد، جوندگان به دام افتاده را از ملک شما بیرون کنند.

کمک کنید تا شانس موش ها را در آپارتمان خود کاهش دهید.

قبل از سر و کار داشتن با رهایی از شر موش ها در آپارتمان، در باره ی روشی فکر کنید که کمک می کند از ورود آنها به خانه ی خود جلوگیری کنید. این مراحل را برای کمک به حداقل کردن فرصت های داشتن یک مواجهه ی مبهوت کننده با این جوندگان ناخواسته ، دنبال کنید.

اشیا را تمیز نگه دارید. هر نوع خرده نان را در کف زمین جارو کنید، کانتر های خود را خشک کنید و سعی کنید ظروف کثیف را در سینک رها نکنید.

ورودی ها ی دیوار ها را ببندید. در آپارتمان خود به دنبال سوراخ های نزدیک لوله ها یا شکاف های دیگر باشید و با پشم استیل پر کنید زیرا موش ها نمی توانند این ماده را بجوند.

ظروف پلاستیکی محکم را به کار ببرید. محصولات غذایی را از جعبه های خشک مقوایی یا کیف ها به ظروف محکم تری تغییر دهید که سرپوش هایی دارند که موش ها به سختی آن را می جوند.

ظرف آشغال خود را پوشیده نگه دارید. حفاری اقلام مصرفی اخیر را برای موش های درون آپارتمان، راحت نکنید.

پرده های پنجره و روبنده های در را به کار ببرید. موش ها سعی خواهند کرد که به هر طریقی که می توانند وارد آپارتمان شما شوند، مخصوصا در زمان های دماهای اوج.  

بستن هر نوع نقطه ی ورودی بالقوه مانند شکاف های زیر در هایتان و پیرامون پنجره ، یک روش راحت برای دور نگه داشتن آنهاست.

اگر شما اخیرا یک موش را در آپارتمان خود دیده اید و نمی خواهید به تنهایی موضوعات را حل کنید، با تهران سم  تماس بگیرید. تکنسین های متخصص ما به حذف آنها کمک خواهند کرد و یک راه حل سفارشی برای جلوگیری از برگشت آنها ارائه می کنند.

https://www.terminix.com/blog/diy/how-to-get-rid-of-mice-in-an-apartment/

 

مطالب مهم