09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

 

نحوه دفع تمامی پشه ها بدون استفاده از سم

 

حضور پشهها در خانه میتواند برای اهالی خانه مخصوصا کودکان آزار دهنده باشد. تنها راه مقابله با پشه ها همیشه اسپری حشره کش یا مواد شیمیایی نمیباشد. با استفاده از برخی روش های خانگی میتوانید از ورود آنها به داخل خانه جلوگیری نمایید.

نحوه دفع تمامی پشه ها بدون استفاده از سم

 

چگونه میتوان پشه ها را فراری داد ؟

 

ممکن است زمانی که متوجه حضور پشه ها در خانه میشود ، تصمیم بگیرید همان ابتدا از مواد شیمیایی یا حشره کش ها استفاده کنید. بله ! درست حدس زدید . زمانی که این حشرات به خانه شما حمله کنند ممکن است بخواهید سریع ترین و راحت ترین روش را بکار ببرید تا هر چه زودتر از شر آنها خلاص شوید. اما باید این نکته را در نظر بگیرید که گاهی استفاده از مواد شیمیایی میتواند بیشتر از نیش پشه ها به شما آسیب رساند. از آنجایی که برخی از این حشرات منتقل کننده برخی از بیماری های خطرناک میباشند ، بهتر ات هر چه زودتر برای دفع آنها دست بکار شوید. یک لیست کامل برای شما تهیه شده است که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

 

سوال اول : پشه خانگی چیست و چه مضرراتی دارد؟

 

پشه ها موجودات آزاردهنده ای میباشند که نام دیگر آنها مگس خانگی میباشد. این حشرات به قدری آزار دهنده هستند که گاهی میتوانند زندگی افراد را مختل کنند. معمولا در مزارع مزغ یا گاوداری ها تعداد این پشه ها بیشتر میباشد. یکی از عمده مشکلاتی که این جانوران میتوانند برای انسان ها بوجود آورند ، انتقال بیماری میباشد. یکی از وظیفه اصلی پشه ها ایجاد مزاحمت برای افراد میباشد J

 

زیست پذیری این حشرات به شدت بالاست و میتوانند به سرعت خود را به شرایط وفق دهند. به همین دلیل است که میتوانیم پشه ها را تقریبا در همه جا با هر دمایی مشاهده کنیم. پشه ها در مدفوع حیوانات یا آبهای راکد و زباله ها زندگی میکنند. به همین دلیل است که میتوانید این حشرات را در هر جای این کره خاکی پیدا کنید.

 

جهت دريافت مشاوره و سفارش خدمات سم پاشي در هر نقطه از تهران تهران با شماره 09192281337 تماس بگيريد.

 

 

 

مضرات پشه ها چیست ؟

 

از بارزترین مضرات حشرات نیش آنها میباشد. این حشرات میتوانند از طریق نیش خود پاتوژن یا سایر میکروب هایی که از مدفوع حیوانات به بدن آنها چسبیده است را به بدن انسان ها منتقل سازد. همچنین میتوانند با نشستن بر روی مواد خوراکی این میکروب و بیماری ها را به غذا نیز منتقل سازند. بعد از خوردن غذا این میکروب و بیماری ها به راحتی وارد بدن شما میشوند. اشریشیا ، کلامیدیا ، شیگلا جز شایع ترین پاتوژن ها میباشند و ممکن است باعث بیماری هایی مانند اسهال ، مسمومیت غذایی ، اسهال خونی و ... شوند. معمولا چنین وضعیتی در کنار فاضلاب ها ، جاهای آلوده یا مکان هایی با لوله کشی فاضلاب ضعیف اتفاق می افتد. در چنین مکان هایی کشتن و از بین بردن حشرات کاری بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن میباشد . تنها راهی که میتوان بکار برد رعایت بهداشت و کنترل موثر میباشد.

 

چگونه میتوان با استفاده از روش های خانگی ، حشرات را از بین برد؟

 

اگر در منزل تعداد زیادی از این حشرات وجود داشته باشد ، که نتوان آنها را با استفاده از روش های معمولی از بین برد ، باید با مرکز سلامت و بهداشت مطقه خود تماس بگیرید. اما اگر تعداد آنها زیاد نیست ، لازم به چنین کاری نمیباشد ، زیرا با استفاده از چند روش ساده خانگی میتوان از شر آنها خلاص شد.

 

استفاده از رایحه های تند نظیر زنجبیل :

 

مقداری زنجبیل و آب را با هم ترکیب کنید ، درونه یک افشانه بریزید و در اطراف خانه اسپری نمایید. بوی زنجبیل بسیار تند و تیز میباشد و به شدت برای پشه ها آزاردهنده است. از آنجایی که این حشرات برای تولید مثل و زندگی به جاهای مطلوب نیاز دارند ، شما با این روش میتوانید آسایش را از آنها سلب کنید. در این صورت شما با یک تیر ، دو نشان را میزنید . اول اینکه مانع از تولید مثل آنها میشوید و دوم ، آنها را از محل فراری میدهید. این روش نیز در مزارع گاوداری مورد استفاده قرار داده شده  و تقریبا موفق بوده است. این روش را به این دلیل در این مزارع بکار میبرند که جمعیت این حشرات در آنجا خیلی یشتر از منازل میباشد.

 

نحوه ساخت این ترکیب نیز خیلی ساده میباشد. دو الی سه لیوان آب را با مقداری پودر زنجبیل ترکیب کنید و درون یک افشانه بریزید و خوب تکان دهید تا کاملاترکیب شوند. سپس این محلول را در مکان های مختلف خانه اسپری نمایید.

 

استفاده از فلفل تند :

 

این یک ترکیب نیز مانند زنجبیل بوی تند و تیزی دارد که کمک میکند پشه ها را از اطراف خود دور نمایید. زمانی که حشرات به این بو برخورد میکنند احساس تنگی نفس پیدا میکنند و به سختی نفس میکشند. از آنجایی که این اسپری بوی تند و تیز قوی دارد ، میتوانید هم در خانه و هم در باغ از آن استفاده نماید.

 

نحوه ساخت اسپری فلفل :

 

برای ساخت این ترکیب ابتدا چند عدد فلفل تند تهیه  کنید ، و بعد از پودر کردن ، آنها را با آب ترکیب کنید تا بصورت خمیر دراید. این محلول را درون یک ظرف نفوذ ناپذیر بریزید و برای چند روز زیر نور آفتاب قرار دهید. بعد از یک هفته این ترکیب را درون یک افشانه بریزید و با کمی آب ترکیب کنید. سپس این محلول را در مکان های مورد نظر اسپری نمایید.

 

استفاده از اسپری ریحان :

 

همه ما با بو و عطر ریحان آشنایی داریم و میدانیم که این گیاه چه عطر خوبی دارد. اما این عطر برای حشرات بسیار زننده میباشد . در کل این دسته از حشرات با هر بویی بجز بوی کثیفی مشکل دارند و نمیتوانند بوی خوب را تحمل کنند و همواره از آن فراری هستند. مقداری برگ ریحان تهیه نمایید ، آنها را آب بجوشانید و درون افشانه بریزید و در مکان های مشخص اسپری نمایید. این حشرات به محض برخورد با این بو به سختی نفس میکشد و پا به فرار میگذارد.

 

 

نحوه ساخت محلول ریحان :

 

اگر ریحان مصرفی شما تازه است یک مشت و اگر خشک است نصف آن را درون یک ظرف آب ریخته و همانند چای آن را درست کنید. بعد از آن صبر کنید تا سرد شود. سپس محلول را درون یک افشانه بریزید و در مکان های مشخص اسپری نمایید.

 

از روغن های گیاهی استفاده نمایید.

 

روغن گیاهی میتواند عصاره ای از گیاهانی که در بالا ذکر شدند باشند. به همین دلیل میگوییم اگر گیاهان بتوانند مانع دفع حشرات شوند ، عصاره آنها به دلیل غلظت بیشتر ، میتواند اثر بخشی مضاعفی داشته باشد. این روغن ها از عصاره همان گیاهان تشکیل میشود و بصورت صد در صد ارگانیک و طبیعی میباشد.

 

روغن  دارچین ، گل میخک ، و نعناع را با هم ترکیب نمایید و دو دو فنجان آب به آن اضافه نمایید. تمام این مواد را درون یک بطری بریزید و خوب تکان دهید تا با هم ترکیب شوند. سپس محلول را درون یک افشانه بریزید و در مکان های نخصوص اسپری نمایید. به دلیل بوی تند و تیز این محلول پشه ها از محل مورد نظر دور خواهند شد.

 

استفاده از باد پنکه

 

این روش یک روش موقت و موثر میباشد ، برای مثال اگر قصد دارید چند دقیقه ای در یک محل استراحت کنید و مشاهده میکنید که پشه ها مزاحم هستند ، میتوانید باد پنکه را به سمت خود تنظیم کنید. این باد پرواز پشه ها را مختل میسازد و آنها را از محدوده جریان پنکه دور میسازد.  از آنجایی که پنکه سقفی محدوده بیشتری را پوشش میدهد ، میتواند تأثیر بیشتری داشته باشد.

 

استفاده از سرکه سیب :

 

مقداری سرکه را درون یک ظرف بریزید و با صابون ترکیب کنید.  میتوانید چند ظرف را با همین محلول پر کنید و در جاهای مختلف قرار دهید. به همین سادگی شما یک تله موثر برای مبارزه با پشه ها ساخته اید. پشه ها به هوای بوی سیب وارد ظرف میشوند و اسید سرکه و صابون آنها را از بین میبرد. اگر دیدید این روش موثر واقع شد میتوانید مرتبا این ظروف را پر و خالی کنید و این کار را چندین بار تکرار کنید .

 

چگونه میتوانید این محلول را بسازید ؟

 

یک بطری شیشه ای ، مقداری نخ و صابون آماده کنید. مقداری سرکه سیب را درون شیشه بریزید و مقداری صابون به آن اضافه نمایید . بعد از آن با استفاده از بند آنها را روی درخت یا در یک بلندی نصب نمایید. با این کار هم میتوانید پشه ها را از محل زندگی دور نگه دارید و هم میتوانید تا حدودی آنها را از بین ببرید. حدالامکان اگر مقدور است بالای این ظروف روشنایی قرار دهید تا پشه ها سریع تر به این محل جذب شوند. سعی کنید این کار را در شب انجام دهید تا هیچگونه نور طبیعی وجود نداشته باشد. یک یا 2 شبانه روز این محلول را در جاهای خود قرار دهید و بعد از آن به آنها سر بزنید. اگر مشاهده نمودید که این تله موفقیت آمیز بوده ، همین مراحل را مجددا تکرار نمایید. کشتن همه پشه ها کاری غیر ممکن میباشد . زیرا میزان تولید مثل آنها به شدت زیاد است. پس سعی کنید با همین روش های ساده و ابتدایی ، آنها را از محل زندگی خود دور نگه دارید.

 

جهت دريافت مشاوره و سفارش خدمات سم پاشي در هر نقطه از تهران تهران با شماره 09192281337 تماس بگيريد.

نحوه دفع تمامی پشه ها بدون استفاده از سم

 

 

 

استفاده از اشعه یو وی

 

مکانی تاریک را در نظر بگیرید ، مقداری آب و صابون آماده کنید. این لامپ های یو وی طول موج های کوتاهی میسازند که میتواند پشه ها را به سمت خود جذب کنند. بجای آب و صابون میتوانید از برق کم ولت نیز استفاده کنید.  آب و صابون را روی درخت و یا جایی دور از محل زندگی خود آویزان کنید. سپس لامپ یو وی و برق کم ولت را در بالای آن قرار دهید.  با این روش ترکیبی میتوانید پشه ها را جذب نور کنید و با برق کم ولت یا آب و صابون آنها را از بین ببرید.

 

چگونه میتوان این تله را ساخت ؟

 

یک لامپ یو وی ، مقداری طناب ، یک تخته و مقداری آب و صابون تهیه کنید. به جایی دور از محل زندگی خود بروید . تمام چراغ ها را خاموش کنید . لامپ یو وی را به تخته بچسبانید و برق کم ولت را زیر همین لامپ قرار دهید. آب و صابون را نیز با یک طناب زیر همین تخته قرار دهید . زمانی که هیچ لامپی در خانه روش نباشد و هیچ نوری از پنجره به بیرون نتابد ، پشه ها به سمت همین لامپ یو وی جذب میشوند و در اثر برق گرفتگی یا برخورد با آب و صابون از بین میروند.

 

حال به سراغ یکی از گیاهان موثر اما ناشناخته برویم.

 

آیا تا بحال چیزی در مورد خواص حشره کشی اکالیپتوس شنیده اید ؟شاید نه ! زیرا ممکن است طمع آن را فقط در آدامس چشیده باشید. موضوع دیگر این است که ، زمانی که افراد در محل زندگی خود متوجه حضور پشه ها میشوند ، اولین کاری که میکنند ، به مغازه های سم فروشی میروند ور اسپری های حشره کش را تهیه مینمایند. اما نمیدانند که  با روش های ساده و با استفاده از گیاهان ، میتوانند تا حدود زیادی مانع از ورود آنها به محل زندگی خود شوند. توجه داشته باشید که ممکن است برخی از این حشره کش ها حاوی مواد شیمیایی قوی باشند که میتوانند سلامت افراد خانه را به خطر بیندازند. روغن اوکالیپتوس با بوی تند و  تیزی که دارد ، میتواند حشرات را از شما دور نگه دارد.

 

نحوه ساخت این روغن به چه صورت است ؟

 

اولین نکته ای که باید بدانید این است که ، رشد و پرورش دادن این گیاه کار دشواری نیست و به راحتی میتوانید آنها را در باغچه خانه خود پرورش دهید تا شر حشرات را از سر خود کم کنید. حتی میتوانید با استفاده از روغن این گیاه اسپری بسازید. حدود سی قطره از این گیاه را با 3 لیوان آب مخلوط کنید و خوب تکان دهید تا ترکیب شود. بعد از آن محلول را درون یک افشانه بریزید و در مکان های مستعد اسپری نمایید.

 

 اسطوخودوس

 

این گیاه نیز مانند ریحان ، دارچین و ... بوی تند و تیزی دارد و باعث فراری دادن پشه ها میشود.  جلوه این گیاه نیز از زیبایی خاصی برخوردار میباشد شما میتوانید روغن این گیاه پر خاصیت را از عطاری ها تهیه نمایید و روی پوست خود بمالید. این روغن کمک میکند تا حداقل 8 تا 10 ساعت از نیش این حشرات در امان باشید.

 

نحوه استفاده از این گیاه چگونه میباشد؟

 

شمت در مرحله اول میتوانید آنها را درون باغچه بکارید ، و پرورش دهید. همین یک کار باعث میشود تا پشه ها نتوانند به محل زندگی شما نزدیک شوند. روش دیگر استفاده از روغن این گیاه است. شما میتوانید روغن این گیاه را خریداری نمایید و روی بدن خود بمالید و تا چند ساعتی از گزش این پشه ها در امان باشید. مورد دیگری ساخت اسپری آن است. مقداری روغن این گیاه را با آب ترکیب کنید و خوب هم بزنید تا ترکیب شوند. سپس محلول را درون یک افشانه بریزید و در مکان های مختلف استفاده نمایید.

 

گل خوشبوی شمعدانی :

 

یکی از بهترین بوهای موجود در عرصه گل ها بوی گیاه شمعدانی است. البته برای ما انسان ها نه پشه ها J این گیاه رشد نسبتا خوبی دارد و نحوه پرورش آن ساده میباشد. به دو صورت میتوانید با استفاده از گیاه شمعدانی از گزند پشه ها در امان باشید . روش اول این است که مقداری از همین گیاه را درون باغچه بکارید تا بوی آن مانع از حمله حشرات به محل زندگی شما گردد.  روش دوم خرید اسانس است. مقداری از اسانس را درون یک افشانه بریزید و با آب کافی ترکیب کنید و خوب هم بزنید. سپس مانند یک اسپری خوشبو کننده در خانه مورد استفاده قرار دهید. زمانی که محل زندگی شما بوی خوب بدهد ، حشرات از محل زندگی شما فراری خواهد بود.

 

تله شیشه ای :

 

این روش نیز روشی بسیار ساده اما کاربردی میباشد.چند شیشه کوچک تهیه نمایید  ، کف و دیوار های آن را به چسب آغشته کنید ، مقداری طعمه در ته این شیشه قرار دهید. پشه ها به هوای طعمه وارد بطری میشوند و به دلیل چسبندگی شدید توان خروج از آن را ندارند. میتوانید این شیشه ها را در جاهایی که حدس میزنید پشه ها ورود و خروج میکنند قرار دهید تا شانس شما در به دام انداختن آنها بیشتر شود. هرگز سعی نکنید در مرحله اول از محصولات تجاری برای مقابله با حشرات استفاده نمایید. ابتدا همین چند روش ساده و کاربردی را مورد استفاده قرار دهید. اگر نتیجه نگرفتید ، به سراغ روش های حرفه ای تر بروید. حتی میتوانید در حوالی همین بطری های شیشه ای ، مقداری چسب ضد حشره مورد استفاده قرار دهید. اگر پشه ها به هوای طعمه در اطراف بطری پرسه بزنند ، یا حتی وارد بطری نشوند ، ممکن است چسب های ضد حشره آنها را روی خود به دام اندازند. نحوه ساخت : مقداری شربت ذرت ، کاغذ و یک تابه آماده کند. مقداری از شربت ذرت را درون تابه بریزید و خوب حرارت دهید. سپس با استفاده از قاشق چوبی ، بطور مساوی ، مقداری از این شربت را روی کاغذها بمالید. سپس کاغذها را در مکان های گوناگون قرار دهید .

 

روغن درخت چای :

 

این روغن نیز همانند سایر روغن ها اثر حشره گریزی دارد. البته باید بدانید که این درخت چای هیچ ربطی به چایی که بح ها میخورید ندارد. دانشمندان از اثر این روغن روی پشه ها اطمینان کامل دارند و به همه توصیه میکنند از قبل از استفاده از حشره کش های شیمیایی از همین روش های ساده استفاده کنند. نحوه استفاده : مقداری از این روغن را روی پوست خود قرار دهید . بهتر است قبل از استفاده مقداری گیلیسیرین به آن اضافه کنید زیرا ممکن است این روغن به تنهایی پوست شما را خشک کند. حتی میتوانید مقداری از این روغن را درون دستگاه بخار بریزید و آن را روشن کنید. با این کار هوا هم خوشبو و هم مرطوب میشود.

نحوه دفع تمامی پشه ها بدون استفاده از سم

 

 

 

جهت دريافت مشاوره و سفارش خدمات سم پاشي در هر نقطه از تهران تهران با شماره 09192281337 تماس بگيريد.

 

 

 

خريد اينترنتي سم

مطالب مهم

در حال بارگذاری ...