09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

 روش های از بین بردن سوسک ها :

از آنجایی که این حشرات بسیار آلوده و کثیف هستند ، ممکن است به راحتی غذاها و خوراکی های شما را آلوده کنند. سایر صدماتی که این حشرات میتوانند وارد کنند شامل خرابی وسایل برقی مانند تلویزیون میباشد. سعی کنید حدلامکان از ورود آنها به داخل خانه جلوگیری کنید ، زیرا زمانی که وارد شوند ، خارج کردن آنها کاری بسیار دشوار است. برای چننی کاری چندین روش وجود دارد که شمامل اسقفاده از حشره کش ها ، سمپاشی و .. میشود. در این مقاله ما به شما کمک خواهیم کرد که تا این حشرات را از خانه خود بیرون کنید و مجددا آرامش را به خانه شما بازگردانیم.

مرحله اول : اجازه ندهید که محیط اطراف مرطوب باشد.

سوسک ها برای بقا و زندگی به محیط مرطوب نیاز دارند. دما یکی از مهمترین عواملی است که به آنها برای زندگی کمک زیادی میکند. آنها بدون آب نهایت یک هفته زنده میمانند اما بدون غذا حتی تا یک ماه هم میتوانند به زندگی خود ادامه دهند.

رطوبت و سوسک

برای از بین بردن سوسک ها سعی کنید ابتدا منافذ و درزهای درب و پنجره ها و همچنین دیوارها را کاملا بپوشانید. نشتی های آب را تعمیر کنید ، چون زمانی که سوسک ها آبی برای خوردن پیدا نکنند به راحتی به سمت طعمه های ژلاتینی که شما برای آنها تدارک دیده اید جمع میشوند.

مطالب مرتبط:

دفع سوسك به روش طبيعي گياه برگ بو

فراري دادن سوسك با پياز

سمپاشی سوسک مبلمان در تهران| 09192281337

خبر بد به افرادی که از سوسک نفرت دارند !

سمپاشی سوسک فاضلابی منازل با سموم خارجی در تهران

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه با سم خارجی در شرکت تهران سم

سؤالات متداول درباره‌ی سوسک کش طبیعی

چرا در خانه من سوسک وجود دارد؟

 انواع سوسک ها

 چگونه یک سوسک کش خانگی بسازیم؟

 انواع سوسک ها و ویژگی های آنها

 تمیز نگه داشتن خانه یکی از مهمترین عوامل در از بین بردن سوسک ها میباشد.

مهمترین مکان برای جذب سوسک ها آشپزخانه میباشد. پس سعی کنید بورت مداوم آشپزخانه خود را تمیز نگه دارید.اگر در آشپزخانه غذا میخورید سعی کنید بعد از پخت و خوردن محل را تمیز کنید. اگر مرغ یا ماهی طبخ میکنید سعی کنید بعد از انجام کار اضافات را درون سطل زباله بریزید و آن را بیرون خانه قرار دهید و محل را تمیز و پاکیزه کنید.

غذاها را درون ظروف سر بسته قرار دهید و آنها را مخفی کنید.

غذا در ظرف دربسته و کاهش سوسک

سعی کنید خوراکی های خود را برای مدت طولانی در مکان هایی که احتمال وجود سوسک ها وجود دارد ( آشپزخانه ) رها نکنید. ظروف کثیف و اضافات غذا را برای مدت طولانی درون سینک قرار ندهید. قرار دادن خوراکی ها درون ظروف در بسته میتواند در این مورد کمک شایانی بکند.

کف آشپزخانه را تمیز نگه دارید.

تمیزکردن آشپزخانه از سوسک

همانطور که در بالا ذکر شد ، نظافت و تمیزی برای پیشگیری از ورود سوسک ها به داخل ، حرف اول را میزند. نکته بعدی نیز این بود که سوسک ها معمولا آشپزخانه ها را برای پیدا کردن غذا انتخاب میکنند. به همین دلیل توصیه میشود بصورت مداوم دیوار ها و کف آشپزخانه خود را تمیز کنید.

اجازه ندهید سطل زباله برای مدت طولانی پر بماند.

سطل زباله آشپزخانه + سوسک

سطل زباله جز آن دسته از مکان هایی میاشد که به رشد و تغذیه سوسک ها کمک بسزایی میکند. سعی کنید از سطل های در دار استفاده کنید و از باز گذاشتن آنها خودداری نمایید.

از طعمه های سوسک کش استفاده کنید.

به شکل و شمایل این طمه ها کاری نداشته باشید ، مهم این است که این طعمه ها به یکی از قوی ترین سوسک کش ها آغشته شده است. سعی کنید ابتدا مسیر عبور و مرور سوسک ها را تشخیص دهید. معمولا زیر سینک ظرفشویی ، پشت قرتیزها و درزها بهترین مکان برای زندگی این حشرات میباشد. بنابراین این طعمه ها را به دقت در چنین جاهایی قرار دهید. زمانی ک سوسکها این طعمه را بخورند یا قسمتی از آن را به لانه ببرند ، باعث میشود تا سایر سوسک های موجود در لانه از بین بروند. این طعمه ها حاوی مقادیری از فیپرونیل و هیدرامتیلنون میباشند . این طعمه ها باعث مسمومیت و در نتیجه مرگ سوسک ها میشود. اما این کار باید استمرار داشته باشد تا در ادامه بتوانید حتی سوسک هایی که سر از تخم در می آورند را نابود کنید.

از حشره کش ها و سموم طبیعی استفاده کنید.

یکی از بهترین سموم برای دفع این حشرات ، بوریک اسید میباشد . این ماده را با کمی ارد سفید و شکر مخلوط کنید و زیر کابینت ها ، ورودی فاضلاب ها و درب های ورودی قرار دهید. حتی ممکن است مکان های دیگری مد نظر شما باشد که امکان ورود سسک ها از آن منطقه بیشتر باشد. میتوانید این طعمه ها را در آنجاها نیز مورد استفاده قرار دهید.

مخلوط آرد و شکر خوب است اما میتوانید مقداری پودر کاکائو به آن اضافه کنید تا اثر گذاری آن بیشتر شود. سعی کنید هر دو هفته یک بار این کار را انجام دهید و مرتب به این طعمه ها سر بزنید. شاید لازم باشد تا لاشه این سوسک ها را جمع آوری نمایید.

بوریک اسید برای حیوانات خانگی و کودکان خطرناک نیست اما برای احتیاط سعی شود این طعمه ها را در مکان هایی قرار دهید که محل عبور و مرور سوسک ها باشند. این پودر ها اگر در مجاورت رطوبت قرار بگیرند سفت میشوند و ممکن است به زمین بچسبند . به همین دلیل توصیه میشود پارچه یا مقوایی زیر آنها بیندازید تا این اتفاق رخ ندهد.

استفاده از صابون :

صابون برای مقابله با سوسک

مقداری آب و صابون با هم ترکیب کنید و روی در و دیوارها اسپری کنید. این روش بیشتر برای سوسک های بزرگ موثر میباشد. 2 تا 3 قطره از این محلول کافیست تا سوسک را از پای در بیاورد. معمولا سوسک های مرده رو به پشت قرار میگیرند. پس اگر میخواهید از مردن آنها مطمئن شوید ، سعی کنید به شکم آنها ضربه ای وارد نمایید. این محلول در مجاری تنفسی سوسک قرار میگیرد و باعث خفگی آن میشود .. گاهی اوقات سوسک ها مقدار کافی از این ترکیب را نمیخورند و ممکن است مجددا توان از دست رفته خود را جبران نمایند. به همین دلیل ،  سعی کنید لاشه سوسک ها را هرچه زودتر از محل خارج کنید.

استفاده از حشره کش ها

اول فکر کنید که سوسک ها ممکن است در کدامیک از قسمت های خانه مخفی شده اند. سپس با استفاده از اسپری حشره کش تمام ان نقاط را اسپری نمایید. منافذ ، درز ها و شکافهای درب و دیوارها میتوانند جز این دسته از مناطق باشند. سعی کنید در زمان انجام چنین کاری حیوانات خانگی و سایر افراد منزل را از منطقه دور کنید و خودتان نیز از ماسک استفاده نمایید. اگر برای به دام انداختن سوسک ها از طعمه استفاده میکنید ، سعی کنید از حشره کش ها را روی آنها اسپری نکنید. معمولا این اسپری ها نمیتواند تعداد زیادی از سوسک ها را نابود کنند ، سعی کنید از روش های موثر تر استفاده کنید.

از کنسانتره ها استفاده کنید.

این ماده یک سم قوی میباشد که تقریبا در تمام مغازه های سم فروشی وجود دارند. این ماده را با مقداری آب ترکیب کنید و همانند همان بوریک اسید مورد استفاده قرار دهید. این ماده را روی سطوح ، درز ها و شکاف ها بریزید . این کار باعث میشود تا در طول 1 الی 2 هفته شرایط شما بهتر شود.

حرفه ای تر عمل کنید :

اگر مشاهده کردید که میزان آلودگی سوسک ها زیاد است ، سعی کنید از افت کش های تخصصی تر استفاده کنید. سم سیپرمترین

یکی از قوی ترین سم ها در این زمینه میباشند. این سم به دلیل داشتن فرومون حالت چسبندگی دارد و اثر آنها به مراتب بیشتر از حشره کش های معمولی میباشد. اگر بتوانید این سم را در مناطق حساس بریزید . با این کار بطور تضمینی میتوانید تا چند ماه از ورود این حشرات جلوگیری نمایید.این سهم همچنین میتواند از زاد و ولدهای سوسک ها جلوگیری نماید . اگر این کاز را بورت موثر انجام دهید ، میتوانید سایر حشرات مانند عنکبوت ها که از آنها تغذیه میکنند را به راحتی از بین ببرید. سعی کنید این روش را برای آخرین راه مورد استفاده قرار دهید زیرا اگر حیوانات خانگی یا سایر افراد در معرض آن قرار گیرند دچار مسمومیت میشوند.

تله های چسبی :

همانطور که از نامشان پیداست ، این تله ها به چسب آغشته میباشند که کمک میکند سوسک ها را به دام بیندازید . با این حال هیچ تأثیری روی لانه های آنها ندارد و نمیتواند تعداد زیادی از آنها را ازبین ببرد.

کوزه آب.

ظرف آب + سوسک

چند کوزه تهیه کنید ، مقداری طعمه درون آن بریزید ، سوسک به طمع طعمه وارد آن شده و نمیتواند خارج شود. این روش نیز همانند روش قبل نمیتواند تأثیری روی لانه های این حشرات داشته باشد.پس احتمال ورود مجدد آنها به محل زندگی شما افزایش میابد.

تله بطری آب :

با بطری آب چیزی همانند قیف بسازید ، مقداری آب و صابون تهیه کنید و در ظرفی ، زیر قیف قرار دهید. سوسک ها با عبور از قیف به درون ظرف می افتند و میمیرند. این روش نیز همانند 2 روش بالایی نمیتواند تأثیری روی لانه و تخم های آنها داشته باشد.

حالا چند روش پیشگیری را مورد بررسی قرار میدهیم.

زباله های خود را مرتب درون کیسه کنید و جایی خارج از محل زندگی قرار دهید. سوسک ها علاقه شدیدی به محیط کثیف وآلوده دارند و همین مکان ها را برای زاد و ولد انتخاب مینمایند. پس سعی کنید نظافت را رعایت نمایید.

درزها ، ترک ها ، سوراخ های دیوارها را ببندید.

درز دیوار + سوسک

بعد از لوله های فاظلاب ، سوراخ ها و منافذ خانه یکی از بهترین راه ها برای ورود سوسک ها به محل زندگی شما میباشد. سعی کنید با مصالح مناسب این نقاط را کاملا بپوشانید. زیرا همین سوراخ ها میتوانند به یکی از بهترین نقاط جهت تخم گذاری سوسک ها تبدیل شود. ترک ها ومنافذ کابینت ها را نیز به همین شیوه ببندید. از همه این موارد مهمتر بستن لوله های فاضلاب میباشد زیرا همین لوله ها یکی از مهمترین مناطق برای ورود سوسک ها به داخل منزل میباشند.

 

 

خريد اينترنتي سم

مطالب مهم

در حال بارگذاری ...