09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

گیاه برگ بو، دفع کننده‌ی شر سوسک‌ها

اگر از خانم ها بپرسند ترسناک‌ترین حیوانات کدام هاست، بی معطلی می گویند: سوسک‌ها. در اینجا، می خواهیم به شما بگوییم که به راحتی با گیاه برگ بو می‌توانید سوسک‌ها را فراری دهید و از شرشان خلاص شوید.

فراري دادن سوسك با گياه برگ بو

قهوه ای بندبند!

هر وقت موجودی را با شکم بندبند و شکل بیضی با بال‌های متقاطع و  به رنگ قهوه‌ای ببینیم بی‌درنگ به یاد سوسک می‌افتیم. رنگ قهوه‌ای بلوطی یا سیاه با یک تا پنج سانتی‌متر درازا، برای هر چه باشد، مشخصاتی است که ما را به یاد سوسک می‌اندازد. حال اگر در خانه‌تان از وجود این مهمان ناخوانده ناراحت‌اید، این مطلب را، که ما برایتان آماده کرده‌ایم، بخوانید.

مطالب مرتبط

چرا در خانه من سوسک وجود دارد؟

انواع سوسک ها

چرخۀ زندگی سوسک ها

انواع سوسک ها و ویژگی های آنها

فراري دادن سوسك با پياز

از نظر شما، شاید سوسک‌ها ظاهری چندش‌آور داشنه باشد، اما شما از ظاهر سوسک نباید بترسید، ترس شما باید از چیز دیگری باشد!

سوسک‌ها چگونه موجوداتی هستند؟

موجودات کوچکی که خیلی سریع حرکت می‌کنند و معمولا شب‌ها به دنبال غذا می‌گردند و هر جا نشانه‌ای از آلودگی و زباله باشد، جمع می‌شوند همان سوسک‌ها هستند.

گياه دفع سوسك برگ بو

غالبا کار سوسک‌ها شب‌هاست. وقتی همه خوابند و همه جا تاریک می‌شود، آن‌ها به راه می‌افتند و از لوله‌های فاضلاب بالا می‌آیند و در محیط آشپزخانه و حمام و دست‌شویی به دنبال غذا می‌گردند. در تمام کابینت‌ها سر می‌کشند و به همه‌ی قفسه‌ها سر می‌زنند.

متأسفانه سوسک‌ها، این موجودات کوچک سیری‌ناپذیرند و البته خیلی جان‌سخت. آن‌ها حتی در برابر تشعشعات و انفجار هسته‌ای مقاومت دارند. آن‌ها می‌توانند ساعت‌ها بدون اکسیژن، تا سه ماه بدون غذا و تا چهل روز بدون آب زنده بمانند.

این حشرات موذی حتی می‌توانند اندام‌های بدن‌شان را از هم جدا کنند. سر جدا شده تا دوازده ساعت زنده می‌ماند. بدن بدون سر هم می‌تواند تا چهل روز زنده بماند و از منفذهایی که بر روی بدنش وجود دارد نفس بکشد. او فقط به این دلیل می‌میرد که دهان ندارد تا آب و غذا بخورد.

آن‌ها می توانند به هر جایی که شما هستید بیایند، حتی به فضا! سوسک‌ها معمولا به شما نزدیک نمی‌شوند، ولی به شما نزدیک شدند مراقب باشید که زیاد احتمال دارد شما را به میکروب یا ویروس و یا باکتری بیماری‌زایی آلوده کنند.

بدانید که تمام قطعات بدن و مدفوع سوسک‌ ممکن است برای شما حساسیت‌ ایجاد کند و موجب بروز مشکلات پوستی و تنفسی گردد.

سوسک‌ می‌تواند ویروس‌های فلج‌کننده، باکتری‌ها، تخم انگل‌ها، قارچ‌های بیماری‌زا، تب زرد، وبا، دیفتری، سل، و انواع اسهال خونی را منتشر کند.

در صورتی که سوسک با پوست انسان شما تماس داشته باشد و یا بر روی پوست شما له شود باعث تحریک پوست و حتی بروز تاول و زخم پوستی می‌شود.

سوسکها منابع غذایی را به دیگر دوستانشان هم توصیه می‌کنند. به همین علت، می‌بینیم که ناگهان سوسکها به یک جا هجوم آورده‌اند و گرد غذایی جمع شده‌اند.

گیاه ضد سوسک برگ بو

 خیلی‌ها از کشتن سوسک خوش‌شان نمی‌آید و از این کار حس خوبی ندارند. ما به شما یک روش طبیعی بدون خشونت برای از بین بردن سوسکها یاد می دهیم.

گیاه برگ بو یک گیاه خوش عطر و طعم است که برای ما دل‌نشین است، اما سوسکها از آن متنفرند.

برگ‌های تازه یا خشک برگ بو را در جاهایی بریزید که محل رفت و آمد سوسکها و یا محل تجمع آنان است. بعد نتیجه‌ی کار را ملاحظه کنید.

جاهای مرطوب مانند دست شویی، حمام، زیرزمین و نیز زیر کابینت‌ها و سینک آشپزخانه از جمله مکان‌هایی است که سوسکها در آنجا جمع می‌شوند.

در همه‌ی این جاها، گیاه برگ بو را قرار دهید. خواهید دید که از سوسک اثری نیست.

 

 

خريد اينترنتي سم

مطالب مهم

در حال بارگذاری ...