09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

 

سوسک‌های خانه را با پیاز فراری دهید.

سوسک‌ها، چه ریز باشند و چه درشت، حشراتی موذی هستند که موجب چندش انسان می شوند. چگونه می‌توان از شر آن‌ها خلاص شد؟ با استفاده از پیاز، این کار ممکن است. ما به شما آموزش می‌دهیم.

سوسك و پياز

در گوشه و کنارمنزل پیاز قرار دهید.

دیدن سوسک برای همه چندش‌آور است. این مشکل خودبه خود حل نمی‌شود، هر قدر هم منتظر بمانید. پس چاره چیست؟ راه مؤثر و قابل اجرا کدام است؟ سوسکها بی دعوت می‌آیند و مدت‌ها می‌مانند. هیچ صاحب‌خانه‌ای هم آن‌ها را دوست ندارد. بهترین راه از بین بردن این موجودات موذی چیست؟

فروشگاه‌ها محصولات متفاوتی برای از بین بردن سوسکها به شما ارائه می‌کنند، اما باید توجه کنید که این محصولات بی ضرر هم نیستند. نبابراین، قظعا اگر بدانید آن‌ها را انتخاب نمی‌کنید. از جمله ضررهای سوسک‌کشها بوی نامطبوعی است دارند که و مدت‌ها در خانه باقی می‌ماند. علاوه بر این، مواد شیمیایی برای سلامتی کودکان زیان‌بار است.

كشتن سوسك با پيار

 

اما راه دیگری هم هست. ما یک روش طبیعی و بی ضرر برای رهایی از شر سوسک‌ها به شما یاد می‌دهیم.

مطالب مرتبط:

چرا در خانه من سوسک وجود دارد؟

انواع سوسک ها

چرخۀ زندگی سوسک ها

 

انواع سوسک ها و ویژگی های آنها

مهم‌ترین فرق آفت‌کش خانگی و آفت‌کش کارخانه‌ای این است که اولی برای سلامتی ضرری ندارد. پس اگر به سلامت خود و کودکانتان اهمیت می‌دهید، بکوشید از روش‌های طبیعی، مؤثر و ساده استفاده نمایید .

بهترین راه دفع سوسک‌های خانگی چیست؟

ما طرز ساخت دو نوع سوسک‌کش به شما یاد می‌دهیم:

الف. ترکیب پیاز و جوش شیرین

مواد لازم:

1.      یک عدد پیاز

2.      یک قاشق غذاخوری جوش شیرین

طرز تهیه‌ی ماده‌ی سوسک‌کش:

پیاز را خرد کنید، سپس جوش شیرین را روی آن بریزید و با هم خوب مخلوط نمایید. بعد آن را در گوشه و کنار خانه و آشپزخانه و جاهایی که محل رفت و آمد سوسک‌هاست، قرار دهید. فکر می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ سوسک‌هایی که در گوشه و کنار خانه و آشپزخانه پنهان شده‌اند بیرون می‌آیند و می‌میرند و شما با  منظره‌ای زیبا مواجه می‌شوید: سوسک‌های مرده را می‌بینید که در کف اتاق و آشپزخانه پراکنده شده‌اند.

ب. ترکیب سیر و  پیاز و  فلفل

مواد لازم

1.      یک عدد پیاز

2.      یک قاشق غذاخوری فلفل قرمز

3.      یک حبه سیر تازه

4.      یک لیتر آب

5.      یک کاسه‌ی کوچک

6.      یک اسپری پلاستیکی

طرز استفاده:

سیر و پیاز را از پوست درآورید، سپس خرد کنید و داخل کاسه بریزید. بعد قدری  فلفل به آن اضافه نمایید. به آن قدری آب بیفزایید و خوب هم بزنید. بعد از یک ساعت که مواد کاملا خیس خورد، آن را داخل ظرف اسپری بریزید و گوشه‌های خانه و آشپزخانه را با آن سم‌پاشی نمایید. امتحان کنید، ببیند نتیجه چه‌قدر زیباست!

 

خريد اينترنتي سم

مطالب مهم

در حال بارگذاری ...