09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

 

8 روش برای رهایی از شر موش ها

 

بهترین روش ها برای سر و کار داشتن با هجوم موش ها در خانه ی شما، و این که ترمینیکس چگونه میتواند موش ها را خارج از خانه ی شما نگه دارد.

 

چگونه کمک کنید تا از شر موش ها در خانه ی خود رها شوید:

 

1.               نقاط ورودی را حذف کنید.

 

2.               از تله موش ها استفاده کنید.

 

3.               بهترین طعمه را برای تله موش ها انتخاب کنید.

 

4.               جای گذاری مناسب تله موش ها ، حیاتی است.

 

5.               ایستگاه های طعمه.

 

6.               بهداشت خوب باعث رهایی از شر موش ها نمی شود، اما بهداشت بد آنها را جذب خواهد کرد.

 

7.               موش ها را در خانه مهار کرده و بیرون نگهدارید.

 

8.               گربه ها در برابر موش ها.

 

یادگیری چگونگی رهایی از شر موش ها ، با یک گزینه ی ساده شروع می شود: آیا می خواهید این کار ها را با راحت ترین روش انجام دهید یا روش سخت؟کمک به رهایی از شر موش ها می تواند به سادگی تماس با یک متخصص کنترل آفات باشد، یا طوری به نظر برسد که شما به دنبال موش های نامرئی در دیوار ها هستید. برای آن روح های شجاعی که می خواهند با این جوندگان حامل بیماری به تنهایی روبه رو شوند، اینجا چیزی که باید در باره ی رهایی از موش ها بدانید ارائه شده است:

 

1.              هر نوع نقطه ی ورودی را حذف کنید.

 

بیرون نگهداشتن موش ها یا ضد موش ساختن خانه ی شما، یک روش موثر برای جلوگیری از آلودگی های موشی است تا گسترده نشوند یا حتی رخ ندهند. از خانه ی خود در برابر موش ها با حذف هر نوع نقطه ی ورودی و دسترسی سریع، دفاع کنید. این می تواند به دلیل توانایی موش برای جای دادن خود حتی در کوچک ترین ورودی ها باشد( یک چهارم اینچ و بالاتر). یک قانون تجربی خوب این است که اگر شما میتوانید یک مداد را درون یک شکاف، سوراخ یا ورودی جای دهید، یک موش میتواند از آن عبور کند.

 

شکاف ها را در بنا و همچنین ورودی ها را ببندید، که شامل جایی می شود که لوله های صنعتی و دریچه ها وجود دارند. پشم استیل و کار های بتونه ای اینجا خوب جواب می دهند.با از استفاده از پلاستیک ، کائوچو ، چوب یا هر چیز دیگری، موش ها میتوانند به راحتی از طریق درز گیر ها وارد شوند. نوار های هوا شناسی را برای در و شکاف های پنجره به کار بگیرید و مطمئن شوید که قفل روی در، یک مهر و موم در برابر آستانه ،هنگام بسته بودن ایجاد می کند.

 

2.              از تله موش ها استفاده کنید.

 

بهترین روش برای کمک به رهایی از موش ها در یک هجوم مداوم، تله موش ها هستند. تله های فنری چوبی کلاسیک ، خطای دید برای جمعیت های موشی متوسط نیستند، اما به یاد داشته باشید که بیشتر افراد ، هجوم موش ها را دست کم می گیرند. این بعید نیست که یک دوجین تله را فقط برای یک موش بگذارید- یا وقتی فکر می کنید فقط یک موش است. از تله های فراوان استفاده کنید. همچنین این ایده ی خوبی است که انواع مختلف خیلی زیادی را بگذارید. از تله های طعمه ای، تله های زنده ی تسخیر-چندگانه و تله های چسبی در اتصال با تله های چوبی استفاده کنید. این به شما یک فرصت بهتر برای گرفتن تمام موش ها می دهد، زیرا ممکن است برخی موش ها  در باره ی انواع معینی از تله ها هوشیار باشند و بدانند که باید دوری کنند.

 

3.              بهترین طعمه را برای تله موش ها انتخاب کنید.

 

شما میتوانید از غذایی که موش ها در خانه ی شما می خورند به عنوان تله استفاده کنید، یا غذا های محبوب موش ها مثل شکلات، کره ی بادام زمینی، گوشت نمک زده، جوی دو سر، میوه خشک یا اسپری فندق.   وقتی شما آماده می شوید تا تله ی طعمه دار را جای گذاری کنید، طعمه را روی اهرم با قلّاب ماهیگیری یا نخ دندان بگذارید. این موش ها را از چیزی که به طرف آن میایند مطمئن می کند بدون آنکه با پنیر فرار کنند. همچنین شما می توانید طعمه را با یک گلوله ی چسبی داغ ، جای گذاری کنید. هر دو روز طعمه ی تازه را جایگزین کنید. اگر غذا به درد نمی خورد، می توانید استفاده از مواد آشیانه سازی مثل گلوله ها یا پر های کتانی را امتحان کنید.

 

4.              جای گذاری تله موش ها، مهم است.

 

تله ها را عمود بر دیوار ها با بخش ماشه ای در برابر ستون ها قرار دهید. این باعث می شود اگر به طور طبیعی در طول دیوار ها به سرعت حرکت کند، به جای این که روی تله از مسیر اشتباه حرکت کند، و قبل از موقع آن را به کار بیاندازد موش به طور مستقیم به سمت طعمه حرکت کند. موش ها بیش از 10 یا 20 فوت دور از منابع و نواحی لانه سازی ( قلمرو خود) حرکت نمی کنند، پس تله ها را هر جایی که موش ها یا علائم موش ها را می بینید قرار دهید، مانند فضولات یا خراش های آنان روی ستون ها و دیوار ها .  مکان های تله را هر دو روز یا بیشتر تغییر دهید. موش ها به طور طبیعی کنجکاو هستند بنابراین نمی خواهند از تله هایی که موش های صحرایی دوری می کنند، دوری کنند.

 

5.              ایستگاه های طعمه

 

ایستگاه های طعمه ای( یا بسته های طعمه ای) به صورت بسته های حاوی وعده ی غذایی یا قرص های  دربسته هستند. آنها معمولا با پوشش پلاستیک، کاغذ یا پوشش سلولزی می باشند، که اجازه میدهد موش ها به راحتی آنها را بجوند و به طعمه ی تازه ی کنسرو شده برسند. موش ها از این طعمه تغذیه می کنند و می میرند. در حالی که در رهایی از شر موش ها مفیدند، این محصولات به بهترین نحو توسط متخصصان مدیریت آفات به کار گرفته می شوند تا امنیت را برای شما ، فرزندان تان و حیوانات خانگی شما تضمین کنند.

 

6.              بهداشت خوب شما را از شر موش ها خلاص نمی کند، اما بهداشت بد آنها را جذب خواهد کرد.

 

موش ها تنها با 3 الی 4 گرم غذا در روز می توانند زنده بمانند، بنابراین چند خرده نان در آنجا و این جا، تمام چیزی است که در واقع نیاز دارند. کف خانه ی خود را تمیز کنید و از پاک کردن بساط ها، حذف باقی مانده ها، خرده نان ها و نوع دسترسی به منابع غذایی اطمینان حاصل کنید. غذا را در کوزه های شیشه ای یا ظروف عایق از هوا ، ذخیره کنید. امن کردن زباله های خود را فراموش نکنید. موش ها دندان های پیشین تیزی دارند به طوری که می توانند تقریبا همه چیز را بجوند، حتی بتونه را اگر شرایط به آنها فشار بیاورد ، بنابراین کیف های پلاستیکی ، مناسب جوندگان گرسنه نیستند.

 

7.              موش ها را در خانه مهار کنید و بیرون نگه دارید.

 

خرده ها ی پیرامون خانه ی خود را که موش ها می توانند مخفی شوند، بردارید. علف های هرز را به حداقل برسانید و پناهگاه ها و نواحی لانه سازی را هنگام یافتن ، نابود کنید. تو دوزی بنای خانه ی خود  با یک نوار از ماسه ی سنگین، یک روش خوب برای جلوگیری از لانه کردن و پناه گرفتن است. هر چه خرده و ریزه اطراف خانه ی شما و ملک شما کمتر باشد، دیدن نشانه های فعالیت جونده و متوقف کردن موش های مرده در تله های شان راحت تر است.

 

8.              گربه ها در برابر موش ها

 

گربه های زیادی دوست دارند تا موش ها را شکار کنند. حتی برخی سگ ها هم برای سرگرمی این کار را می کنند. اگر شما حیوانات خانگی دارید، ممکن است آنها بهترین روش برای گرفتن موش بدون تکان دادن حتی یک انگشت باشند. اگر شما حیوانات خانگی ندارید، شاید زمان خوبی برای متوقف کردن تماشای ویدئو های آنلاین گربه ها و خرید آنها در زندگی واقعی باشد. بسیاری از مزارع از گربه های مزرعه ای یا طویله ای برای کنترل جمعیت موشی شان استفاده می کنند. البته، برخی حیوانات خانگی از موش ها ناراحت نمی شوند- که تعجب آور نیست چون برخی مردم نیز این بچه های پر موی خود را ناز پرورده می کنند.

 

آیا هنوز هم در رهایی از شر آن موش های مزاحم، دچار دردسر می شوید.

 

در زیر کلیک کنید تا یک تکنسین صلاحیت دار تهران سم آن را برای شما حل کند.

 

 

 

خريد اينترنتي سم

مطالب مهم

در حال بارگذاری ...