09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

 

چگونه از شر موش ها در حیاط خانه خلاص شوم

 

موش ها و جوندگان دیگر، جزء متداول ترین حشرات یافته شده درون و اطراف خانه ها هستند و می توانند به سرعت تولید مثل کنند- و به طور بالقوه ای مشکلات آفات شما را چند برابر می کنند. چندین نوع موش وجود دارند که در ملک شما حضور دارند. اگر شما موش ها را یا گواهی از موش ها را بیرون خانه ی خود مشاهده کرده اید، این عاقلانه است که بدانید چگونه از جمعیت موش ها در حیاط خلوت قبل از تهاجم بالقوه ی هر نوع گونه ی خانگی رها شوید. موش ها به احتمال زیاد طی ماه های پاییز و زمستان فراوان تر باشند ، یعنی وقتی که تدارکات در محیط های بیرونی نادر هستند.

روش رها شدن از شر موش در حیاط خانه

وقتی یک موش یک قلمرو خانگی را برقرار می کند، می تواند باعث شود که یک آشفتگی و کثافت کامل به غذای شما برسد و ادرار آنها یا موم های شان می توانند منجر به شرایط غیر بهداشتی شوند. بنابراین،قبل از اینکه راه خود را به داخل باز کنند، یاد بگیرید که چگونه از شرشان راحت شوید و موش ها را از خانه ی خود دفع کنید.

 

چگونه از موش ها در خانه ی خود خلاص شوید

 

موش ها کوچک هستند و پتانسیل تولید مثل بالایی دارند. برای مثال، یک موش خانگی می تواند 5 الی 10 زایش از سه الی 12 مبدا در هر سال داشته باشد. روش هایی وجود دارند که شما می توانید به کار ببرید و فضای خانه ی شما را برای موش ها و جوندگان دیگر ، نا خوشایند تر کنند. برای کم کردن احتمال پیداش موش ها در حیاط تان، این شش ترفند برتر را بررسی کنید:

رها شدن از شر موش در خانه

 

1.              حیاط خود را تمیز کنید. توده های چوب و توده ی برگ های ریخته شده ، همگی مکان های مخفی شدن عالی برای موش ها فراهم می کنند. سعی کنید به طور مداوم با بریدن علوفه ی خود و جارو کردن هر نوع علف هرز طویلی، مراقبت کنید. اگر کود دهی می کنید، سعی کنید مواد را تا حد ممکن دور از خانه ی خود ببرید و در ظروف در بسته نگه دارید.

 

2.              غذای در باز را دور بیاندازید. غذای پرندگان، غذای حیوانات خانگی و زباله ها، همگی منابع غذایی بالقوه برای جوندگان هستند. مطمئن شوید که قوطی زباله های خود را با یک کلاهک می بندید که قفل می شود. هر نوع غذای حیوان خانگی خورده نشده یا دانه ی پرنده را در یک ظرف در بسته درون گاراژ یا خانه ی خود برای جلوگیری از دسترسی موش ها نگه دارید.

 

3.              دام های طعمه دار بگذارید. شما می توانید از تله های فنری طعمه دار پیرامون آن نواحی استفاده کنید که موش ها را مکررا در آن جا می بینید. موش ها معمولا نزدیک دیوار ها میدوند و با احتمال کمتری، بیش از 5 تا 10 فوت در یک فضای بسته برای به دست آوردن طعمه حرکت کنند. هنگام جای گذاری تله ها، استراتژیک باشید و آنها ها را در طول محیط ملک خود و دور از فضا هایی قرار دهید که حیوانات خانگی و/یا کودکان تان می توانند به طور تصادفی آنها را از کار بیاندازند.

 

4.              ورودی های پنهان را پوشش دهید.موش ها و جوندگان دیگر ممکن است راه های مخفی در زمین برای آشیانه سازی ، استراحت و مخفی شدن به وجود بیاورند. هر نوع سوراخی را که در حیاط خود پیدا می کنید با سنگ ها یا خاک بپوشانید، زیرا اینها ممکن است برای لانه های جوندگان، سوراخ های ورودی/خروجی باشند. اگر شما متوجه یک ورودی شوید که دوباره کنده شده است، ممکن است هنوز یک مشکل موشی داشته باشید.

 

5.              خانه ی خود را بازرسی کنید. وقتی حیاط شما تمیز باشد، تمام منابع غذایی بالقوه در بسته شوند، و شما تله ها را جای گذاری کنید، مرحله ی بعد ، جلوگیری از ورود موش ها به خانه ی شماست. خروجی خانه ی خود را برای هر نوع سوراخ یا شکافی بررسی کنید که موش ها می توانند وارد شوند، و هر نوع ورودی با سوراخ یا شکاف را مهر و موم کنید.

 

6.              آفات را به طرز مناسبی کنترل کنید. بهترین مانع برای آفات از هر نوعی، کنترل آفات مداوم است. با  یک مشاهده ی نزدیک از چیزی که بیرون خانه ی شما رخ می دهد، شما ممکن است قادر باشید تا از مشکلات درونی هم پیش گیری کنید.

 

موش ها می توانند در  فضا هایی به کوچکی یک سکه پول جای گیرند، بنابراین یافتن و مهر و موم کردن تمام راه های ورودی محتمل به خانه ی شما ممکن است سخت باشد. اگر شما به دور کردن موش ها از خانه ی خود نیاز دارید، مشاوره با تکنسین های  تهران سم را برای کمک در نظر بگیرید. متخصصان ما می توانند خانه ی شما را بررسی کنند و بهترین روش ها را برای دفع و حذف آفات نا خواسته پیدا کنند. امروز با تهران سم تماس بگیرید تا یک بازرسی رایگان را ، زمان بندی کنید.

 

مطالب مهم