09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

چرا در خانه من سوسک وجود دارد؟

سوسک ها از رایج ترین حشراتِ آفتی موجود در دنیا هستند. مانند بسیاری از انسانها, آنها زیرک بوده و میتوانند بدون اینکه شما خبردار شوید در خانه تان تغذیه, تولید مثل و زندگی کنند.

با اینکه آنها معمولا نیش نمیزنند اما با اینحال خطر های جدی نسبت به سلامتی انسان ها به وجود می آورند. بعضی از افراد ممکن است با استشمام پوست های ریخته شده یا مدفوعات آنها, دچار واکنش های آلرژیک یا آسم شود.

سوسک

اگر فکر میکنید در خانه تان سوسک وجود دارد, وحشت زده نشوید. پیدا کردن سوسک در خانه تان به این معنی نیست که خانه کثیفی دارید. حتی اگر خانه تان را به صورت متدوام تمیز نگه دارید, سوسک ها معمولا بدون مشکل خاصی, غذا و آب مورد نیازشان را پیدا میکنند. این به آنها اجازه میدهد در اکثر مناطق بتوانند زندگی کنند.

وارد شدن سوسک به خانه

سوسک ها حشراتی بسیار زیرک هستن و میتوانند از طریق چندین راه وارد خانه تان شوند, مانند:

·       از درز و شکاف های کوچک به داخل خزیدن.

·       وارد شدن از طریق کیف ها, کوله ها و ساک ها و ... که از خارج وارد خانه میشوند.

·       پیدا کردن ورودی در اطراف درب و پنجره هایتان.

·       انتقال از یک ساختمان به دیگری از طریق لوله کشی و شکاف های موجود در دیوار مشترک.

پنهان شدن سوسک در ملاء عام

سوسک ها در پنهان شدن نیز بسیار با استعداد هستند. مکان های زیادی در خانه وجود دارد که سوسک های میتوانند در آن ها پنهان شوند. با درک کردن منطقه زندگی ایده آل یک سوسک و عادت تغذیه اش, شاید بتوانید شانس بهتری در پیدا کردن مکان هایی که سوسک ها آن جا را برای پنهان شدن ترجیح میدهند, داشته باشید.

·       آنها ترجیح میدهند در درز و شکاف های باریک لانه بسازند.

·       پشت یخچال ها, زیر ظرفشویی و کشو و کابینت های تاریک را بررسی کنید.

·       آنها در هنگام شب به دنبال غذا بیرون آمده و مقدار زیادی مواد غذایی و غیر غذایی را میخورند. این به آنها اجازه میدهد در خانه های تمیز نیز نجات پیدا کنند.

مقابله و زیر نظر گرفتن

جلوگیری و زیر نظر گرفتن سوسک ها در جلوگیری از یک آلودگی جدی بسیار مهم است. خوشبختانه, مراحلی وجود دارد که میتوانید با انجام دادن آنها, فعالیت سوسک ها را محدود کرده و آلودگی بیشتر توسط آنها را جلوگیری کنید. مواد غذایی را در ظروف های با دربِ بسته نگه داشته و ظروف غذاخوری حیوان خانگی تان را نیز درب دار انتخاب کنید.

 

برای مبارزه و سمپاشی سوسک منازل در تهران می توانید با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

·       کف, بالا و اطراف اجاق گاز ها را از مواد غذایی و روغن, تمیز نگه دارید.

·       نشت های لوله کشی ها را درست کنید.

·       درز و شکاف های موجود در نزدیکی درب و پنجره و دیگر مناطق خانه را مسدود کنید.

·       خانه خود را برای نشانه های حضور سوسک زیر نظر داشته باشید : تخم های گذاشته شده, پوست ریخته شده و مدفوعات.

کنترل آلودگی

شاید شما باید به دنبال یک برنامه ی مدیریت آفات تلفیقی باشید, که شیوه و اطلاعات مختلفی از سوسک ها را تلفیق میدهد تا به بهترین شیوه, یک آلودگی را مدیریت کند. این شیوه میتواند به شما کمک کند که به روشی موثر و کم دردسر تر, از شر آفات موجود در خانه تان خلاص شوید.

گونه های مختلفی از سوسک ها وجود دارند. مرحله اول این است که بفهمید چه نوع سوسک در خانه شما زندگی میکند. این شناسایی به شما کمک میکند تا درباره زیست شناسی و مدیریت آنها, از طریق درک ریشه آلودگی موجود و رفتارشان, اطلاعات بیشتری بدست بیاورید. با خدمات نابود کننده آفات محلی خود تماس بگیرید تا در انجام این کار, شما را همیاری کنند.

مراحلی که میتوانید برای تحت کنترل گرفتن یک آلودگی انجام دهید, عبارتند از:

·       هر چه میتوانید مکان های پنهانیِ فعال آنها را پیدا کنید. به دنبال مناطق گرم با دسترسی به آب باشید. از تله های چسبناک استفاده کنید تا مناطق پر فعالیت سوسک ها را پیدا کنید.

·       تلاش های خود را برای جلوگیری و بررسی آنها ادامه دهید تا محل زندگی آنها کمتر ایده آل شود.

·       از شرِ آت و آشغال و شلوغی هایی موجود در خانه که سوسک ها میتوانند از آنها برای پنهان شدن استفاده کنند, خلاص شوید.

·       اگر تصمیم به استفاده از ضد حشره گرفتید, گزینه هایی که درصد سمی بودن کمتری دارند را انتخاب کرده و همیشه راهنمای موجود را با دقت خوانده و از روی آن پیروی کنید.

لینک : http://npic.orst.edu/faq/roach.html

 

مطالب مهم