09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

چگونه از هجوم موریانه ها در خانه جدید قدیمی جلوگیری کنیم؟

یادگیری این که چگونه از موریانه ها پیشگیری کنیم، چیزی است که هر مالک خانه باید آن را جدی بگیرد. پیش گیری از موریانه میتواند به شما کمک کند تا از خسارت پر هزینه به خانه ی خود جلوگیری کنید و فکر این که، این اتفاق نمی تواند برای شما رخ دهد یک اشتباه بزرگ است. همانطور که شما در فهرست بررسی زیر میتوانید مشاهده کنید، اشتباهات  در جلوگیری از موریانه ، اولین مواردی هستند که موریانه ها را به خانه ی شما می کشانند.

مبارزه با موریانه

·                  بهترین روش برای جلوگیری از موریانه ها قبل از ساختن یک خانه چیست؟

بهترین پیش گیری در حالی که همیشه قابل استفاده نیست، ، طی مراحل برنامه ریزی شروع می شود و در طی ساختن ادامه می یابد. یک مانع موریانه ی بازالتی(BTB) ، از ذرات سنگی فشرده شده در زیر یک خانه ایجاد می شود که موریانه ها قادر نیستند به آن نفوذ کنند. سوراخ موریانه ها هم را میتوان به کار برد، که یک صفحه ی استیل ضد زنگ با سوراخ های بسیار کوچک است، که موریانه ها نمی توانند از آن رد شوند، و برای نواحی مشکل دار مثل اتصالات سرد در بتونه، عالی هستند.موریانه ها به تاسیسات بتونه ای مستحکم،به سختی حمله می کنند، اما تنها در صورتی که هیچ شکافی وجود نداشته باشد. تاسیسات آجری و بلوکی ، شکاف ها را  طی کهنگی ایجاد می کنند  ، بنابراین آنها باید یک پوشش 4 اینچی از بتونه ی جامد داشته باشند تا نفوذ موریانه ها به داخل آنها سخت تر شود. استفاده از چهارچوب های استیل، چوب با فشار مناسب یا چوب ستونی مقاوم طی ساختن بنا هم برای جلوگیری از موریانه ها به شدت توصیه می شود.

·                 آیا میتوان از هجوم موریانه ها در خانه ها ی قدیمی جلوگیری کرد؟

همچنین چیزی های بسیاری وجود دارند که مالکان خانه می توانند برای کمک به پیش گیری از موریانه ها در خانه ها یی که قبلا ساخته شده اند ، انجام دهند.با کاهش تمام تماس های چوب-با-خاک پیرامون خانه ی خود شروع کنید. تمام تخته، چوب، درخت ها،کود گیاهی، کاغذ،مقوا ها و غیره را از پیرامون بنا بردارید. سد 4 اینچی بین کود و خانه ی خود ایجاد کنید. در صورت امکان، فقط بنای بتونه ای باید با خاک تماس پیدا کند، که جوانب آن حداقل 6 اینچ از بالای خاک شروع می شوند. گیاهان را چند فوت دور تر از خانه ی خود برای پیش گیری بهتر، نگهدارید. مطمئن شوید که فاضلاب بارندگی، چند فوتی از بنا دور باشد و این زهکشی خاکی، در حداقل سازی کامل خاک مرطوب، موثر باشد. شیرابه های نشت دار را تعمیر کنید و منابع دیگر رطوبت بیشتر را حذف کنید، زیرا باعث شرایط عالی برای هجوم های موریانه ای می شوند. طی فصل ازدحام زنبوران( بعد از زمستان که یخ ها به دلیل بالا رفتن دما ذوب می شوند)، چراغ های بیرون را در شب خاموش کنید. در صورت امکان، چراغ ها را به نواحی عقبی دور از در ها و پنجره ها منتقل کنید، زیرا نور ، تجمع کننده ها را جذب می کند.

سوراخ موریانه

 

·                 علائم حمله ی موریانه

همچنین این مهم است که مرتبا خانه ی خود را برای موریانه هایی مثل " مقوا و " فراس"  که مواد زاید به جا مانده به ترتیب توسط موریانه های زیر زمینی و چوب خشک هستند، بازرسی کنید. الگو های چوب میتوانند به تشخیص این کمک کنند که شما با چه نوع موریانه ای سر و کار دارید. موریانه های زیر زمینی، چوب نرم را بین حبوبات می خورند، در حالی که موریانه های چوب خشک ، میان حبوبات را بدون الگو می خورند. در تخته ی گچی، تاول زنی ممکن است در جایی ظاهر شود که موریانه ها وارد می شوند و تغذیه می کنند.

سوراخ موریانه

 

تونل های گلی هم گواه متداولی از فعالیت موریانه ای هستند. شاهراه هایی وجود دارند که به موریانه ها کمک می کنند تا از نور خورشید دوری کنند، رطوبت را کنترل کنند و امن بمانند، زیرا آنها به دنبال مکان هایی برای وارد شدن و خوردن در خانه ی شما هستند. به دنبال شکاف ها در بنا و مشکلات ساختاری دیگری باشید که دسترسی را برای موریانه ها آسان می کنند.

·                 چگونه موریانه ها را دور نگه داریم؟

1.               تمام درختچه های نزدیک خانه ی خود را پاکیزه نگه دارید، اجازه دهید حداقل 12 اینچ بین درختچه ها و دیوار خارجی خانه ی شما فاصله وجود داشته باشد. این یک جریان هوایی مطلوب ایجاد می کند و اجازه میدهد نواحی مرطوب، راحت تر خشک شوند. همچنین اجازه میدهد تا لوله های موریانه ها و خسارت موریانه ها زودتر کشف شود.

2.               از سوزن های چوبی در عوض مالچ( کود) استفاده کنید. سوزن های چوبی، برای موریانه های زیر زمینی، کم جاذبه ترند و همچنین به حداقل سازی محیطی که حشرات دیگر مثل مورچه ها  هم دوست دارند آشیانه کنند ، کمک می کنند. اگر سوزن های چوبی در ناحیه ی شما موجود نباشند، ماسه ی نخود فرنگی یا مواد غیر ارگانیک دیگر را به عنوان مانع بین خانه ی خود و مالچ ، در نظر بگیرید.

3.               تمام رئوس آب پاش ها را دور از بنای خانه ی خود نگه دارید. موریانه های زیر زمینی ، رطوبت را دوست دارند و یک آب پاش که خانه ی شما را هدف میگیرد ، یک محیط ایده آل برای آنها فراهم می کند.

4.               نگهداری پیش گیرانه، یک پروسه ی طولانی است. اما حفظ مناسب خارج بنای شما مانند جوانب چوبی یا پنجره ها، به کاهش احتمال نشت آب بین دیوار شما و  ایجاد یک محیط ایده آل برای مورچه های زیر زمینی ، کمک خواهد کرد.

5.               اگر خانه ی شما یک فضای شنا ی زیرین داشته باشد، مطمئن شوید که تهویه ی مناسب و یک مانع بخار خوب به کمینه کردن دسترسی رطوبت  به تیر آهن های طبقات و زیر زمین، کمک خواهد کرد. رطوبت نه تنها میتواند یک شرایط رسانا زیر خانه ی شما باشد، همچنین میتواند باعث تخریب رشد قارچ ها شود. رطوبت در یک فضای شنا ، می تواند منجر به رایحه های نامطلوب درون خانه شود و در شرایط مناسب، یک محیط برای انواع معین سوسک های نابود کننده ی چوب ایجاد می کند تا اعضای چوبی را زیر خانه ی شما پراکنده کند.

متاسفانه این بازرسی های موریانه ای زمان برند و این میتواند برای مالکان خانه دشوار باشد تا به تنهایی آنها را تکمیل کنند. تمام چوب و الوار قابل برداشتن نیستند و نواحی مثل فضا های شنا ، از بازرسی کامل بدون داشتن تجهیزات مخصوص جلوگیری می کنند. خوشبختانه، تهران سم تمام ترفند ها را در باره ی جلوگیری از موریانه ها میداند و به مشتریان به مدت بیش از 85 سال ، در حال کمک رسانی بوده است. همین امروز برای بازرسی موریانه ای رایگان خانه ی خود تماس بگیرید.

مطالب مهم