09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

آسیب موریانه به دیوارها و کفپوش های چوبی

وقتی نوبت به آسیب از موریانه می رسد، بهتر است در امنیت باشید تا اینکه متأسّف باشید . در صورتی که آلودگی موریانه ای دارید کف ها، کف های چوبی، تیرهای سقفی و پایه های ساختمان می توانند در معرض خطر باشند. زیرا در حالی که یک موریانه نمی تواند خانه ی شما را ویران کند، یک کلونی می تواند این کار را بکند. در اینجا همه ی چیزهایی را که باید در مورد صدمه ی  موریانه به کفپوش های چوبی و سایر قسمت های منزل بدانید، در اختیار شما قرار می گیرد.

 آسیب های موریانه به خانه

آسیب موریانه به کفپوش های چوبی

 از آنجا که موریانه ها از چوب تغذیه می شوند، معمولاً در جاهایی که چوب فراوان است، آسیب بیشتر دیده می شود. این ممکن است شامل آسیب موریانه به کف چوب، دیوارهای ساخته شده از چوب و درها باشند. به گفته ی ریچارد هوسمن، یک حشره شناس در دانشگاه میسوری، " هر نوع چوب که با خاک در تماس باشد و در برابر بنای شما قرار داشته باشد، مشکلی خواهد بود که خطر آلودگی موریانه ی آینده را به وجود می آورد. "با مهاجرت کلونی موریانه ها، آنها می توانند از طریق شکاف هایی به اندازه 32/1 اینچ به داخل خانه ی شما بیابند.

 

مناطق مشترک آسیب موریانه

آسیب موریانه می تواند هم در قسمت بیرونی و هم در فضای داخلی خانه ایجاد شود. برای خانه های در دست ساخت، بیشترین آلودگی ها در تیرهای پایه و تیرچه ی کف وجود دارند. به این ترتیب ، خانه های مدرن معمولاً در معرض خطر کمتری از آلودگی قرار دارند. دلیل این امر این است که آنها با ذهنیت جنگی ساخته می شوند. کمتر به نقاط ورودی و چوب هایی که کمتر در معرض آنها هستند فکر کنید. در داخل منزل، آسیب موریانه می تواند در قاب و درهای پنجره ای، تخته های پایه ای، پنل های پنجره، تیرها، تخته های چوبی  و در کابینت های ساختگی رخ دهد. این مکان ها را به طور منظم از لحاظ علائم آلودگی بررسی کنید.

 

نشانه های آسیب موریانه به سرویس چوب

به دلیل صدمات گسترده ی موریانه ها، روش های بسیاری وجود دارند که می توانید آلودگی را در خانه ی خود تشخیص دهید.انتهای مناطق روی برآمدگی های سقف، یکی از متداول ترین نواحی برای آلودگی اند. گلوله های مدفوع، نمونه ی دیگری اند،  که می توانند نشانگر وجود کلونی جدید موریانه ی باشند. این گلوله ها به ط32/1 اینچ، از یک طرف تیره و از طرف دیگر برجسته شده اند. از نظر رنگ، با سایه ی چوبی که از آنها تغذیه کرده اند مطابقت خواهند داشت. در مورد موریانه های چوب خشک نیز ممکن است بال های موریانه  ی جدا شده در این مکان ها را  پیدا کنید. بسته به نوع موریانه ی موجود، ممکن است بالها به رنگ روشن یا تیره به نظر برسند.

نشانه های آسیب موریانه ی زیر زمینی

شاخص های آلودگی موریانه های زیر زمینی شامل لوله های گل و لای نازک مدادی است که به دیواره یا پنجره می چسبند. موریانه ها از لوله های گل و لای برای محافظت استفاده می کنند زیرا خارج از لانه ی خود تغذیه می کنند. اگر موریانه داخل لوله های گل و لای باشد، در خانه ی شما یک حمله ی فعال وجود دارد. لوله های گل می توانند روی دیوارها، تخته های پایه، کف، لوله ها، دودکش ها، نمای سایدینگ و پشت لوله کشی ظاهر شوند. لوله های پناهگاه آویزان از نظر ظاهری شبیه لوله های گل است اما از تیرهای چوبی آویزان می شوند. ظاهر حلق آویز (لوله های قطره ای) نتیجه  ی کار موریانه ها در تلاش برای ساختن راه خود از تیر به کف است.

 

علاقه موریانه به کف چوبی

موریانه ها مشهور به  تغذیه از کف های چوبی سخت هستند، اما آیا موریانه ها نیز کفپوش های ورقه ورقه می خورند؟نوع کف چوب، احتمال آلودگی موریانه را  بهتر،تعیین می کند.حشره شناس های خدمات تحقیقی کشاورزی، تعیین کردند که مواد آللو شیمیایی موجود در برخی از چوب ها می توانند به عنوان مضرات موریانه ها عمل کنند. چوبهایی که مقاومت طبیعی از خود نشان داده اند شامل چوب قرمز، برزیل، Jatoba، گردو پرو، چوب ماهون هندوراس، سرو زرد آلاسکا و ساج می شوند. مواردی که برای آلودگی موریانه، مستعد (و جذاب) بودند شامل کاج زرد جنوبی و صنوبر به همراه بسیاری دیگر بودند. بنابراین، آسیب موریانه بستگی به این ندارد که کفپوش چوبی یا ورقه ورقه ای(لمینت) داشته باشید. بلکه بستگی به نوع چوب خانه ی شما دارد.

اگر موریانه ها کفهای چوبی شما را می خورند، با تهران سم ، یک قرار ملاقات تعیین کنید. تکنسین های آموزش دیده ی ما می توانند به شناسایی موریانه ها، از بین بردن آلودگی ها و محافظت از کف های چوبی محبوب شما کمک کنند.

 

https://www.terminix.com/blog/home-garden/termite-damage-to-hard-wood-floors/

 

 

مطالب مهم