09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

 

چگونه از شر موریانه‌ها خلاص شویم؟

 

شما یک مشکل موریانه یا مورچه دارید. این‌ها کلماتی هستند که هیچ صاحب خانه‌ای نمی‌خواهد بشنود. یک گروه موریانه که به خوبی توسعه یافته است می‌تواند یک خانه را ویران کند و بیش از یک میلیون موریانه‌ی کارگر در هر سال بیش از 100 پوند چوب مصرف می‌کنند. اگر این برای سردرد گرفتن شما کافی نباشد، صورت حساب‌ترمیم و تعمیر آسیب‌های ناشی از موریانه کافی خواهد بود. متوسط هزینه‌ی مربوط به درمان و ترمیم خسارت ناشی از آلودگی موریانه بیش از 8000 دلار است. موریانه‌ها در هر ایالت به جز آلاسکا وجود دارند و آنها تهدیدی مداوم هستند، به ویژه در جنوب، جنوب شرقی، غرب و جنوب غربی، یعنی در آب و هوای گرم رشد می‌کنند اگر خانه‌ی شما در معرض خطر است (و احتمالاً اینگونه است) به دنبال این باشید که چگونه می‌توانید از شر موریانه‌ها  یا مورچه ها خلاص شوید و یاد بگیرید چه کاری انجام دهید تا مطمئن شوید این آفات را از اموال خود دور می‌کنید.

 

 

 

علائم حمله ی موریانه به خانه

 

متأسفانه، آلودگی موریانه‌ای می‌تواند برای مدت طولانی قبل از اینکه شواهد قابل مشاهده باشند فعال باشد. با این حال، دانستن اینکه باید مراقب چه چیزی باشید، می‌تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر و پرهزینه‌تر خانه‌ی شما کمک کند. مراقب این علائم موریانه در خانه‌ی خود باشید:

 

لوله‌های گل آلود: این سازه‌ها نشانه‌ای از موریانه‌های زیر زمینی‌اند که در زیر زمین زندگی می‌کنند. این "شاهراه‌های موریانه‌ای" ،کلونی‌ها را به منابع غذایی متصل می‌کنند، به  مورچه های کارگر این اجازه را می‌دهند که برای تهیه‌ی منابع مواد غذایی عبور کرده و به راحتی به گروه یا کلونی خود بازگردند. آن‌ها ممکن است در جاهایی ظاهر شوند که پی و بنیاد خانه‌ی شما با زمین پیوند پیدا می‌کند و همچنین می‌توانند در خانه‌ی شما در داخل دیوارها، تخته‌های پایه، قفسه‌های کتاب و مناطق دیگر مشاهده شوند.

 

مبارزه با موریانه 

چوب تاول زده شده - یکی دیگر از نشانه‌های موریانه‌های زیر زمینی، چوب تاول زده است. این باعث می‌شود چوب به نظر برسد که دارای آسیب ناشی از آب است و غالباً نتیجه‌ی فعالیت موریانه‌ی زیر زمینی زیر سطوح چوب در خانه‌ی شما است.

 

 قطرات موم - موریانه‌های چوب خشک، موم‌ها را تولید می‌کنند که به اندازه‌ی قرص‌های کوچک و شش ضلعی‌اند و به اندازه‌ی تقریبی قهوه‌ها ظاهر می شوند. حبّه‌های این قطره موم‌ها در نزدیکی تخته‌های پایه یا سایر سازه‌های چوبی ممکن است نشانگر حضور و فعالیت آنها باشد.

 

چوب توخالی - چون موریانه‌ها از طریق چوب تونل می‌زنند، ساختار آن را تضعیف می‌کنند. چوب‌هایی که از موریانه‌ها آسیب دیده‌اند، اغلب در هنگام ضربه زدن صدای توخالی ایجاد می‌کنند.

 

بالهای دور ریخته شده - موریانه‌های بارور، پروازهای جفت گیری را انجام می‌دهند. در طی این پروازها، آن‌ها کلونی اصلی خود را برای جفت گیری و ایجاد کلونی جدید در جای دیگر ترک می‌کنند. وقتی مکان مناسب پیدا کردند، بالهای خود را می‌ریزند زیرا دیگر نیازی به پرواز مجدد ندارند. کرک‌های این بال‌های دور ریخته شده یک نشانه‌ی اضطراب آور حتمی هستند که موریانه‌ها حضور دارند.

 

برای سمپاشی موریانه در تهران با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

 

مبارزه با موریانه ها

 

می گویند بهترین دفاع، یک هجوم خوب است و وقتی صحبت از موریانه‌ها می‌شود، این قطعاً صادق است. چند مرحله وجود دارد که می‌توانید برای نگه داشتن موریانه‌ها در خارج از خانه‌ی خود استفاده کنید. نکات و ترفندهای زیر را به خاطر بسپارید:

 

مبارزه با موریانه

فضای اطراف خانه‌ی خود را تمیز نگه دارید - گیاهان، الوار و کودهای گیاهی همه می‌توانند محیط مساعدی برای موریانه‌ها ایجاد کرده و همچنین دسترسی آنها به خانه‌ی شما را فراهم کنند. خاک باید حداقل 4 الی 6 اینچ دور از چوب در خانه‌ی شما نگهداشته شود و پوشش گیاهی و سایر آروارهها را از اطراف تاسیسات و بنای خود حذف کنید.

 

رطوبت را از بین ببرید - موریانه‌های زیر زمینی به یک منبع رطوبت ثابت و زنده ماندن نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که فاضلاب‌ها، دور از بنا و تاسیسات شما قرار گرفته و لوله‌های سوراخ یا شیرهای لوله‌ای اطراف خانه را تعمیر کنید.

 

شکاف‌ها را مهر و موم کرده و ببندید- موریانه‌ها می‌توانند از بین شکافهایی در حدود 32/1 عرض اینچ - در حدود ضخامت یک کارت اعتباری رد شوند.

 

از یک روش پیشگیرانه برای آب بندی هر گونه ترک و شکافی که در اطراف خانه‌ی خود مشاهده می‌کنید، استفاده کنید. همچنین باید دربها و پنجره‌ها را مهر و موم کنید.

 

 

 

آیا روش های خانگی در مبارزه با موریانه ها بهترین راه است؟

 

موریانه‌ها موذی هستند و علی رغم بهترین تلاشتان، هنوز هم می‌توانید با بعضی از میهمانان ناخواسته در خانه‌ی خود برخورد کنید. اگر فکر می‌کنید مشکل موریانه یا مورچه دارید، ممکن است وسوسه انگیز باشد که قبل از تماس با متخصصان، این کار را خودتان انجام دهید، اما آیا این بهترین راه حل شماست؟ درمورد داروهای موریانه‌ی خانگی، مواردی وجود دارند که باید در نظر بگیرید. اولی، مؤثر بودن است. سه گونه‌ی اصلی از موریانه‌ها وجود دارند که تهدیدی برای خانه‌ها در ایالات متحده هستند: زیر زمینی، زیرزمینی فورموزان و چوب خشک.

 

گونه‌های مختلف موریانه‌ها به انواع مختلفی از درمان پاسخ می‌دهند و شناسایی مناسب آنها برای از بین بردن مؤثر است. علاوه بر این، بسیاری از محصولات خانگی، مانند اسپری موریانه فقط درمان‌های سطحی هستند. آن‌ها موریانه‌های مرئی را از بین می‌برند اما کلونی را نابود نمی‌کنند.

 

ملاحظه‌ی دیگر، زمان است. گر از روش درمانی مناسب استفاده نشده باشد، یا اگر این روش درمانی  ناکارآمد باشد، ممکن است هزینه‌های بیشتر ی صرف کرده و خود را ناامید سازید.

 

 

 

با متخصصان تماس بگیرید.

 

بهترین راه برای حل مشکلات موریانه‌ی شما تماس با متخصصان است. خواه برنامه‌ی پیشگیرانه بخواهید و یا برای آلودگی مقرر به گزینه‌های درمانی نیاز داشته باشید، یک کارشناس مهار آفات می‌تواند وضعیت شمارا ارزیابی کرده و مراحل بعدی را ارائه دهد.   تهران سم انواع گوناگونی از داروی موریانه‌ای را ارائه می‌دهد که برای پیکار با گونه‌هایی که خانه‌های شما در تهران را تهدید می‌کنند طراحی‌شده‌اند. برای تعیین زمان بازرسی رایگان در تهران همین امروز با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

https://www.terminix.com/blog/diy/how-to-get-rid-of-termites/

 

مطالب مهم