09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

چگونه یک قاتل سوسک خانگی بسازیم؟

پیدا کردن یک قاتل سوسک خوب میتواند سخت باشد. هرکسی که با همچین مشکلی رو به رو شده است میفهمد که بسیار سخت, و حتی بعضی اوقات غیر ممکن است که به صورت موفق از شر سوسک ها خلاص شد. میتوانید یک متخصص استخدام کنید, اما شاید آنها بسیار پر هزینه باشند. فهمیدن اینکه آنها در داخل اسپر هایی که استفاده میکنند چه چیزی دارند, سخت است. آنها همچنین نیاز با بازگشت های دوباره برای خدمات موثر خواهند داشت و این میتواند هزینه های اضافی داشته باشد. راه حلی ارزان تر برای خلاص شدن از شر این آفات وجود دارد. از یک قاتل سوسک خانگی استفاده کنید. چندین روش ساخت قاتل سوسک خانگی وجود دارد که هم برای انسان های و حیوانات خانگی امن هستند, هم موثر بوده و هم وسایل مورد نیاز راحتی و قابل دسترسی دارد.

ساخت سوسک کش خانگی

مشکل اصلی سوسک ها

میگویند که سوسک ها میتوانند از یک بمب هسته ای نیز نجات پیدا کنند. آنها به طور متدوام تولید مثل میکنند. یک سوسک مونث تا 40 عدد تخم در هر یکبار از خود جای میگذارد, به این معنا که به زودی میتواند تعداد سوسک ها بسیار بیشتر شود. تنها روش نابود کردن آنها, از بین بردن تخم ها قبل از شکستنشان است. این روش مورد نیاز یک چیزی است که سوسک ها با خود, به عنوان عنصر کشنده به لانه شان ببرند.

روش ساخت سوسک کش

خمیر اسید بوریک

با اینکه از سال 1948 اسید بوریک به عنوان یک ضد حشره سناخته میشود, دولت میگوید که آنها دیگر بیشتر از نمک روی میز غذا خوری به انسان ها خطری ندارند. برای درست کردن یک اسید بوریک کشنده, 3 قاشق چایخوری اسید بوریک, با 3 قاشق چایخوری شکر و 3 قاشق چایخوری آب قاطی کرده و با یک خمیر قاطی کنید. بعد آن را در مکان هایی که این آفات را دیده اید بریزید.

وقتی آنها این خمیر ها را میخورند, باعث کم آب شدن بدن آنها میشود که نهایتا منجر به مرگ شان میشود. اگر آنها خمیر را به لانه خود ببرند, نوزاد هایشان نیز آن را خورده و خواهند مرد. این خمیر باید در مدت 2 هفته از شر سوسک ها خلاصتان کند. اگر نکرد, خمیر بیشتری درست کرده و دوباره به مکان های مورد نظر بریزید.

خمیر جوش شیرین

اکثر افراد در آشپرخانه خود جوش شیرین دارند. جوش شیرین کاربرد های زیادی دارد و یکی از آنها کشتن سوسک ها است. شما میتوانید دقیقا مثل اسید بوریک یک خمیر درست کرده و فقط اسید بوریک را با جوش شیرین جایگزین کنید. قاتل سوسک خانگی که درست کرده اید را به کابینت ها, زیر سینک ظرفشویی, اطراف اجاق قاز و مکان هایی که سوسک ها عاشق شان هستند, بریزید.

جوش شیرین سوسک ها را مسموم میکند, ولی به محض ورود به سیستم شان نه. آنها خمیر را به لانه خود میبرند و باعث کشتن سوسک های دیگر نیز میشوند. باز باید در یاد نگه داریم که این روش شاید کمی زمان ببرد تا کاملا موثر واقع شود و شاید نیاز باشد دو سه بار آن را تکرار کرد تا از شر تمام سوسک ها خلاص شد.

صابون و آب

چیزی به سادگی قاطی کردن آب و صابون میتواند در از بین بردن سوسک ها بسیار موثر باشد, اما این روش لانه را از بین نمیبرد. این روش فقط میتواند سوسک های در دسترس را بکشد. یک لیوان آب داخل یک ظرف اسپری ریخته و یک قاشق چایخوری صابون تبدیل به مایع شده به آن قاطی کنید. وقتی یک سوسک دیدید, روی آن اسپری بزنید. این باعث مسدود شدن روزنه ی سوسک میشود و در نهایت آن را خفه کرده و میکشد.

چیزی به سادگی آب نیز میتواند در کشتن سوسک های موثر باشد. یک کاسه آب را در جایی که فعالیت سوسک دیده اید بگذارید, آن ها به داخل کاسه میروند اما نمیتوانند دوباره بیرون بیایند و در نهایت در داخل کاسه غرق میشوند. باز هم گفته شود که این روش روی لانه تاثیری نمیگذارد اما روشی راحت برای از بین بردن تعداد کوچکی از سوسک ها است.

 

 

لینک : https://www.doityourself.com/stry/how-to-make-a-homemade-roach-killer

مطالب مهم