09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

چگونه از شر مورچه ها در داخل خانه خلاص شویم؟

چطور از شر مورچه ها در منزل خلاص شویم

چگونه میتوان از شر مورچه های داخل خانه خلاص شد؟ مانند اکثر آفات, مورچه ها نیز وقتی منبع غذایی مناسبی پیدا میکنند به داخل خانه نفوذ میکنند. آنها معمولا به دنبال شرایط بهتر, غذا, رطوبت, پناهگاه و دمای ایده آل وارد خانه میشوند. در یک کلنی مورچه حرف بسیار سریع پخش میشود, و به زودی ممکن است ارتشی از مورچه ها به دنبال رد پای عطری که از خود جای میگذارند, به خانه تان هجوم آورند. با این حال, چون آشپزخانه محلی برای آماده سازی غذا است احتمالا نخواهید در آن جا از اسپری ضد حشره استفاده کنید و غذاهایتان را آلوده کنید. با انجام دادن مراحل مورد نیاز برای از بین بردن مورچه ها و مطمئن شدن از جلوگیری آلودگی دوباره, میتوانید کنترل موقعیت را به دستتان بگیرید.

مشاهده و بررسی مورچه

قبل از هر چیز, مطمئن شوید به چه نوعی از مورچه رو به رو هستید. به احتمال زیاد با یک مورچه سنگ فرش رو به رو هستید, اما مراقب بوده و آنها را مشاهده کنید تا ویژگی هایشان را بشناسید. یک سرچِ آنلاین به شما کمک میکند تا به درستی آنها را تشخیص دهید.

روش طبیعی از بین بردن مورپه های خانه

مورچه ها از هوا ظاهر نمیشوند. آنها از یک نقطه وارد خانه میشوند. پس مرحله بعدی شما پیدا کردن نقطه ورودی آنها است. از طریق مشاهده حرکت های آنها, شما قادر خواهید بود تشخیص دهید آنها از کجا وارد خانه تان میشوند. شاید از طریق یک دربِ باز یا پنجره ی باز یا شکاف و سوراخ های کوچک موجود در خانه وارد خانه شوند. آنها معمولا در جایی داخل دیوار ها, قاب پنجره, یا مناطق دیگر داخل خانه پنهان شده هستند. وقتی نقطه ورودی آنها را پیدا کردید آن را مسدود کرده و ببندید.

در کنار پیدا کردن نقطۀ ورود, باید تلاش کنید تا منبع مشکل را نیز پیدا کنید. لانۀ مورچه ها کجا است؟ دنبال کردن حرکت های آنها به شما کمک میکند تا کلنی آنها را پیدا کنید. مورچه های یک رد پای عطری از لانه شان تا منبع غذا جای میگذارند, به همین دلیل آنها از یک راه تکراری, از کلنی و لانه خود به منبع غذایی مورد نظر رفت و آمد میکنند.

وقتی منبع را پیدا کردید, متوانید قدم های بعدی را برای از بین بردن آن ها را طی کنید.

5 روش طبیعی برای خلاص شدن از شر مورچه ها

سوال بعدی این است که چگونه از شر موش ها به صورت موثر و سریع خلاص شویم. چون مورچه ها به کلنی شان برمیگردند, میتوانید از حرکات آن ها برای استقرار و گسترش یک سم استفاده کنید تا مورچه های داخل کلنی را نیز بکشید.

رد مورچه در خانه

1.    در مرحله اول, کمی طعمه اولیه جاسازی کنید تا تعداد زیادی از مورچه ها را به خود جذب کند. به یاد داشته باشید, هر چه مورچه بیشتر سم را با خود به لانه شان ببرد, مورچه های بیشتری را از بین خواهید برد. پس نگران نباشید اگر ناگهان متوجه شدید که تعداد مورچه ها بسیار زیاد تر شده. آنها به طعمه اولیه شما جذب شده اند و همه این قسمتی از استراتژی شما میباشد.

2.    طعمه های اولیه میتواند یک بشقاب شیرینی یا غذای چسبناک (مانند عسل یا شیره) یا غذای سرخ شده (مانند چیپس یا گوشت سرخ شده) باشد. غذا ها را امتحان کنید تا ببینید کدام یکی مورچه های بیشتری را به خود جذب میکنند. به یاد داشته باشید طعمه های مختلف در زمان های مختلفِ سال, تاثیرات متفاوتی دارند.

3.    وقتی یک طعمه اولیه موثر توانستید انتخاب کنید, میتوانید طعمه سمی تان را جاسازی کنید. این طعمه میتواند هم غذای مایع و هم غیر مایع و محکم باشد. دوباره, تجربه خود را بررسی کنید تا بهترین راه حلی که برای شما بهترین کارایی را خواهد داشت را انتخاب کنید. و مطمئن شوید که مورچه ها فقط طعمه های مورد نظر را با خود به کلنی برمیگردانند. منبع غذایی دیگری در دسترس آنها نگذارید.

4.    ممکن است چند روز, یا حتی چند هفته طول بکشد تا طعمه مورد نظر بتواند به کلِ لانه, از جمله پیله, نوزاد ها و تخم ها نفوذ کند. اما اگر با این حال پس از گذشت چند هفته, مورچه ها همچنان به خانه تان حمله ور میشوند, بهتر است طعمه متفاوتی در نظر گرفت یا با یک متخصص کنترل آفات تماس گرفت.

5.    اگر دوست ندارید از طعمه های سمی استفاده کنید میتوانید یک راه حل صابونی برای خود درست کنید تا مورچه ها را از بین ببرید. صابونِ تبدیل به مایع شده را با آب قاطی کرده و داخل یک قوطی اسپری ریخته و روی مورچه های حمله ور شده اسپری بزنید. وقتی که مورچه ها مردند آنها را دور بریزید.

5 روش طبیعی برای کشتن مورچه

در کنار از بین بردن مورچه ها, باید مطمئن شوید که آلودگی دوباره ای اتفاق نیفتد. با یاد داشته باشید که مورچه ها در مکان هایی که غذا پیدا میکنند, از خود عطری به عنوان رد پا جای میگذارند. شما باید استفاده از لباس هایی که در داخل ظرفی پر از ضدعفونی کننده فرو برده شده و یا ماده سفید کننده, این عطر را نابود کنید. (آب به تنهایی قادر به از بین بردن این عطر نمیباشد)

1.    مخلوط کردن آب همراه با سرکه باید قادر به از بین بردن عطر باشد. هدف شما در اینجا از بین بردن رد پا است, شما در واقع مورچه ای نمیکشید.

2.    شما میتوانید با استفاده از راه حل های خانگی نیز باعث عقب نشینی مورچه ها شوید. به عنوان مثال, مورچه ها بوی مرکبات را اصلا دوست ندارند. شما میتوانید با استفاده از مخلوط کردن آب لیمو, پوست پرتقال یا پوست خیار با آبِ گرم, یک دفع کننده موثر به وجود بیاورید. بعد یک لباس را کاملا داخل دفع کننده ای که به وجود آورده اید فرو کنید و آن را روی کف زمینِ خانه تان بمالید. میتوانید این روش را با یک تی نیز امتحان کنید.

3.    ادویه جات و گیاهان نیز به عنوان دفع کنندگان مورچه شناخته شده اند. گزینه های موثر عبارتند از: سیر, نعنا, ریحان, فلفل کاین یا قرمز, میخک یا فلفل سیاه.

4.    خاک دیاتومه نیز یک دفع کننده قدرتمند دیگر برای مورچه ها است. شما میتوانید با استفاده از آن درز و شکاف ها و سوراخ های موجود در اطراف خانه را ببندید, یا آن را در کناره هایی که مورچه ها رفت و آمد داشته اند بریزید. شما همچنین میتوانید خاک دیاتومه ی خیس روی دیوار ها اسپری بزنید.

5.    استفاده از وسایل درزگیری نیز برای مسدود کردن نقطه های ورود میتواند موثر باشید. از آنها برای بستن شکاف های موجود در اطراف پنجره و درب ها استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که غذا دلیل اصلی جذب شدن مورچه ها به خانه شما است. هرچه غذای کمتری در اطراف بگذارید, احتمال روبه رویی با مورچه ها برای شما کمتر میشود. آشپرخانه خود را همیشه تمیز نگه دارید. کارد و چنگال های خود را با دقت شست و شو دهید, مطمئن شوید که هیچ تکه غذایی روی آن ها باقی نمانده. به کف زمین نیز توجه داشته باشید تا خورده و تکه غذایی روی زمین یا گوشه ی آشپرخانه تان نمانده باشد. اگر مورچه ها به داخل خانه تان سفر کرده اند مطمئن شوید تا رد پای عطرشان را از بین ببرید. اگر در خانه تان فرش یا موکت دارید, حتما آن ها را جارو برقی بکشید تا مطمئن شوید که هیچ تکه غذایی باقی نمانده باشد.

به سطل زباله خود نیز توجه داشته باشید. آنها را به طور متدوام خالی کرده و شست و شو دهید تا هیچگونه مایعاتی باقی نماند که مورچه ها را با خود جذب کند. میتوانید کمی جوش شیرین نیز به سطل آشغال تان اضافه کنید تا مورچه ها را دور نگه دارد.

اگر خانه تان دچار آلودگی مورچه شده است, بهتر است با متخصصان کنترل آفات تماس بگیرید تا از یک آلودگی بزرگتر جلوگیری کنید. متخصصان کنترل آفات قادر خواهند بود تا به شما مشاوره بیشتر ارائه دهند تا بتوانید به طور موثر و با سرعت از شر مورچه های خانه تان خلاص شوید و از آلودگی دوباره جلوگیری کنید.

 برای دریافت خدمات تخصصی و تضمینی برای سمپاشی و مبارزه با مورچه های خانه خود همین حالا با تهران سم با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

لینک مرتبط:

 https://www.rentokil.ie/blog/how-to-get-rid-of-ants/

مطالب مهم