09192281337

سمپاشي ساس در تهران

سمپاشي تضميني ساس منازل در تهران

از بين بردن ساس هاي لانه كرده در منزل شما با سم به صورت تضميني توسط پرسنل آموزش ديده، مجرب و متعهد ما در كمترين زمان ممكن

سمپاشي موش در تهران

سمپاشي موش فاضلاب و موش منازل

سمپاشي موش هاي بزرگ فاضلاب و موش هاي كوچك خانگي و مبارزه با آنها و در صورت نياز زنده گيري موش به واسطه ي تله گذاري با ارزان ترين قيمت در سراسر تهران

سمپاشي موريانه در تهران

سمپاشي موريانه

مبارزه و ازبين بردن موريانه لانه كرده در خانه شما با روش هاي كارشناسي و با سموم قوي و بدون ضرر براي انسان . سمپاشي موريانه در تهران را با تماس با شماره 09039833345 تماس بگيريد

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك در تهران

سمپاشي سوسك آلماني،‌ سوسك ريز و انواع ديگر سوسك در تهران با قيمت مناسب و به صورت تضميني

سمپاشي مارمولك در تهران

سمپاشي مارمولك در تهران

مبارزه با مارمولك در سراسر تهران و سمپاشي حرفه اي منازل براي از بين بردن مارمولك. براي دريافت خدمات تضميني سمپاشي مارمولك در تهران با شماره  09039833345 تماس بگيريد

 

 

در تنها 6 ماه, یک جفت موش میتواند بیشتر از 2 کیلو غذا خورده 18 هزار مدفوع قطره شکل از خود جای بگذارد. مواد غذایی که توسط موش ها آلوده میشود 10 برابر بیشتر غذایی است که توسط آنها خورده میشود. همچنین غذایی که توسط ناخنک خوردن موش ها دور ریخته میشود, خیلی بیشتر از غذایی است که توسط آنها خورده میشود.

مبارزه با موش بدون مرگ موش

 

تعدادی از روش هایی که میتوان به صورت طبیعی برای کنترل موش های استفاده کرد تا از مسموم شدن حیوانات خانگی و کودکان جلوگیری شود, در زیر آمده است.

 

موش ها به خوردن دانه, غلات و غذاهایی که چربی و شکر زیاد دارد علاقه دارند. این نوع مواد غذایی را میتوان به عنوان تله استفاده کرد. چنین موارد شامل بیکن و چربی بیکن, آب نبات هایی مانند توتسی رول (نوعی شکلات آمریکایی) و پاستیل خرسی, کره, کره بادام زمینی, آواکادو و کنارۀ نان پیتزا میشود. آب نبات های شکلاتی بادام زمینی باعث مرگ موش ها میشود. شکلات برای موش ها سمی است. بعضی اوقات طعمه خود را عوض کنید- احتمال این بیشتر است که موش ها غذای جدید را بررسی کنند.

 

تله ها را در امتداد دیوار ها, بین مکانی که توسط موش ها تسخیر شده و منبع مواد غذایی بگذارید. در هنگام شب آنها را زیر مبلمان و اثاثیه بگذارید تا کودکان و حیوانات خانگی تان توسط آنها صدمه نبینند.

مبارزه با موش بدون مرگ موش

 

تا زمانی که مطمئن نشده اید دیگر موشی در خانه باقی نمانده, هیچ گونه غذایی در فضای باز نگذارید بماند.

 

یک سبد یا سطل زباله ای که حداقل 30 سانت باشد را بردارید. یک کیسه زباله, همراه با کمی غذای صبحانه مانند برشتوک, یا غذای مخصوص موش در داخل آن بگذارید. آن را در نزدیکی پیشخوان آشپزخانه, مکانی که موش ها به رفت و آمد داشتن در آنجا معروف هستند, جای دهید. موش ها به داخل این ظرف ها خواهند پرید, بدون اینکه بتوانند دوباره بیرون بپرند. بعد از این مرحله, میتوانید به هر روشی از شر آن ها خلاص شوید.

 

انباشتۀ غذای خود را در داخل ظرف های شیشه ای, فلزی و یا پلاستیکی محکم بگذارید. غذاهای بسته بندی شده خود را در ردیف های منظم, داخل قفسه ها یا کمد ها, به شکلی که اجازه بازرسی کامل برای نشانه ای از موش ها را دهد جای گذاری کنید. کف خانه تان را به صورت متدوام جارو کنید تا مدفوعات تازه را پیدا کنید.

 

همیشه بعد از خوردن غذا, محل غذا خوری را تمیز کنید. از طریق تکه های ریخته شده روی زمین موش ها را در هنگام شب به وسط خانه تان دعوت نکنید.

 

تمامی سوراخ ها و ورودی های بزرگتر از 3.5 سانتی متر را ببندید. یک موش میتواند از سوراخ هایی به اندازه یک سکه کوچک وارد خانه تان شود. از پشم فلزی یا سیمان برای مسدود کردن سوراخ های موجود در خانه استفاده کنید. 7.5 سانتی متر سنگ ریزه بر پایه خانه یا تریلر تان (خانه سیار) بریزید. اطراف خانه تان را با تکه چوب هایی که 15 سانت زیر زمین  و 30 سانت بالای زمین جاسازی شده اند محاصره کنید. موش ها میتوانند تا ارتفاع 30 سانت بر روی یک سطح محکم بپرند. شکاف های اطراف لوله ها را پر کنید. درب هایی که شل نصب شده اند را درست کنید. ورودی های اطراف دودکش ها, پنجره های شکسته و نماهای جلویی آسیب دیدۀ خانه را ببندید.

 

در داخل, از شرِ در هم ریختگی های موجود در زیر زمین, انباری, آلونک, پارکینگ و گاراژ خلاص شوید. کوسن های پر شده را از روی صندلی و مبل ها برداشته و آنها را جدا از هم و دور از کف زمین در یک جا انبار کنید. کشو های خالی را از داخل کابینت و کشو ها بیرون آورده و کنار بگذارید.

 

خارج از خانه, از شر زباله ها و آت و آشغال موجود خلاص شوید. دسته هیزم خود را همیشه 30 سانتی متر بالاتر از کف زمین قرار دهید. همیشه دربِ سطل زباله را بگذارید. علف های هرز و سایر پوشش های گیاهی و همچنین خرده زباله های پخش شده و ریخته شده در اطراف خانه ها, ساختمان ها, چمن زار ها و سایر مناطق کشت شده را از بین ببرید.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با کنترل آفاتی مانند موش, گوزن, پشه, مار و موارد دیگر به سایت ما مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

لینک مرتبط: http://oldfashionedliving.com/mice.html

 

 

 

مطالب مهم