09192281337

تماس

callus

 

خرید اینترنتی سم جیرجیرک

جیرجیرک

مهم نیست شما حشرات را در خانه ببینید  یا نه ، به هر حال بخواهید یا نخواهید ، این حشرات در خانه وجود دارد و اگر منجر به آزرده خاطری شما شده اند ، بهتر است هرچه سریعتر ، چاره ای برای آنها بیندیشید. یکی از آفاتی که میتواند منجر به آزرده خاطری بسیاری از افراد گردد ، جیرجیرک میباشد. تنها وجود چند عدد از این حشرات لازم هستند تا خواب شب را از شما بگیرند. جيرجيرک ها شب فعالند. قطعات دهانی جونده هستند. بال های جلویی باریک و بال های عقبی نازک و تاشده در زیر بال های جلویی هستند. دارای دگردیسی ناقص هستند. اکثراً همه چیز خوارند یا آشغال خوار می باشند و ۲۵ هزار گونه دارد. گونهٔ نر این حشرات برای جلب توجه ماده ها، با ایجاد اصطکاک بین بال های جلویی یا بال به پاها و … ایجاد صدا می کند. شاید سوال کنید که چگونه میتوانید برای همیشه از شر این آفات خانگی خلاص شوید. ما نیز در این مقاله سعی میکنیم تا راهکارهای ویژه ای جهت مبارزه با این حشرات را در اختیار شما قرار دهیم. ابدا باید بدانید ، برای اینکه بتوانید بصورت اصولی از شر این حشرات یا سایر آفات خلاص شوید ، باید اطلاعات خود در مورد آن آفت را افزایش دهید. به همین دلیل ، ما در این مقاله ابتدا سعی میکنیم تا حقایقی در مورد زندگی این حشرات را بیان کنیم ، بعد از آن چند مورد از روش های خانگی جهت مبارزه با این حشرات را شرح دهیم و در پایان نیز ، چند مورد از بهترین سموم موجود در بازار را به شما معرفی خواهیم نمود.

آکواپی

 

حقایقی در مورد جیرجیرک ها

جیرجیرک‌ها و ملخ‌ها هر دو در یک خانواده جای گرفته و هر دو ملخ هستند. اما نوع زیر شاخه ان‌ها متفاوت بوده و این موضوع آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند.

جیرجیرک ها نوازنده های بسیار خوبی هستند.

جیرجیرک ها یکی از جمله حشراتی هستند که میتوانند در هر مواقع ، صدای خاصی را از خود در بیاورند. برای مثال نر و ماده های برای جذب جفت ، در مواقع مختلف ، صداهای مختلفی از خود در می آورند. جیرجیرک ها همچننی برای نشان دادن موقعیت مکانی خود نیز ، صداهای خاصی از خود در می آورند.

سعی نکنید دزدکی از کنار جیرجیرک ها رد شوید

بدن جیرجیرک ها دارای حسگرهای قوی میباشد که میتواند حرکات جزئی اطراف خود را شناسایی نمایند. شاید فکر کنید که اگر یواش راه بروید ، جیرجیرک ها نمیتوانند صدای شما را تشخیص دهند ، اما باید بدانید که  حسگرهای موجود در بدن این حشرات ، میتوانند کوچکترین ارتعاشات را نیز شناسایی نمایند.

جیرجیرک ها خوردنی هستند

حتما شنیده اید که در بسیاری از مناطق جهان ، جیرجیرک ها را به عنوان منبع سرشاری از پروتئین ها مصرف میکنند. این حشرا در کشورهای پیشرفته ای مانند امریکا ، هنوز مرسوم نیست ، اما کشورهایی مانند مالزی ، این حشرات را به عنوان منبع سرشاری از پروتئین ها مصرف میکنند.

روش های خانگی مبارزه با جیرجیرک ها

بعد از اینکه متوجه شدید که ماهیت این حشرات به چه صورت میباشد ، نوبت به بررسی چند روش خانگی جهت از بین بردن یا دور کردن این حشرات مزاحم میرسد

به دام انداختن. تله های چسب یک روش عالی غیر سمی برای گرفتن جیرجیرک است. اگر کودکان و حیوانات خانگی دارید که به اسپری های حشرات معمولی حساس هستند ، این یک گزینه هوشمند است. تله های کریکت را در امتداد مناطقی قرار دهید که جیرجیرک ها به درمان نیاز دارند ، مانند دیوارها ، پنجره ها یا مسیرهای عبور. هرچه راهرو به ناحیه ای گرم و مرطوب نزدیکتر باشد جیرجیرک های مهاجم بیشتر جذب می شوند.

تخم های جیرجیرک را از بین ببرید. جیرجیرک ها می توانند در خانه شما تخم بگذارند و به سرعت کنترل نشده گسترش می یابند.

سعی کنید ناحیه کریکت را با جارو برقی با رطوبت بالا (HEPA) جاروبرقی کنید. این ماشین های پرقدرت تخم های جیرجیرک را از فرش یا هرجایی که جیرجیرک دراز می کشد ، می مکند. زباله ها را در جارو برقی درون یک کیسه پلاستیکی در بسته قرار داده و دور بریزید.

بیشتر اسپری های کریکت تخمها را از بین می برند. در امتداد لبه های دیوار و تخته های پایه ، جایی که جیرجیرک ها اغلب تخم می گذارند ، اسپری کنید.

به خانه خود جلوگیری کنید.آنها توانایی عبور از شکاف های بسیار کوچک را دارند ، بنابراین باید به دقت بررسی کنید که جیرجیرک ها از کجا می توانند وارد شوند یا لانه کنند.

با آب بندی پنجره ها و شکاف های دیوار از شکاف های ریز خلاص شوید.

شما می توانید یک صفحه نصب را نصب کنید که به لبه پایین درب متصل شود تا در آن مهر و موم شود تا کریکت از شکاف درب عبور نکند.

گاهی اوقات آلودگی جیرجیرک ها در محل زیاد میباشد و به همین دلیل با این روش های طبیعی و ساده ، نمیتوان از شر آنها خلاص شد. به همین دلیل باید از روش های تخصصی تر مانند سمپاشی میرسد. به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا چند مورد از سموم مخصوص جیرجیرک ها را معرفی کنیم آکواپی

ابتدا باید این را بدانید ، بسیاری از سمومی که برای از بین بردن سایر حشرات ، مانند مگس ها مورد استفاده قرار میگیرند ، میتوانند در از بین بردن و دفع جیرجیرک ها نیز موثر باشند. یکی از این سموم ، سم آکواپی میباشد که در ادامه بیشتر در مورد این سم بحث خواهیم نمود.

خرید اینترنتی سم آکوپی

از مهمترین ویژگی های این سم ، فرمولاسیون بسیار قوی و ماندگای طولانی این سم میباشد. با این دو ویژگی ، شما میتوانید با مقدار کمی از سم ، برای مدت طولانی ، از شر این حشرات مزاحم در اما باشید. این سم در مقابل جمعیت بالایی از جیرجیرک ها را در مدت زمان کمی از پای در می آورد از قابلیت های دیگر سم جیرجیرک کش AquaPy این است که اثر گذاری طولانی مدت می باشد  به نحوی که 180 روز پس از اعمال سم  همچنان فعال است و بر این حشرات تاثیر می گذارد  این محصول کاملا متفاوت با محصولات  قدیمی است چرا که ایزومری کاملا خالص است . در نتیجه  بیشترین قدرت  را  جهت از بین بردن جیرجیرک ها را دارد  .از این سم می توانید در داخل و خارج بناها و ساختمان ها استفاده کنید .سم جیرجیرک کش آکواپای یک مایع کشنده  جیرجیرک بدون بو،بی رنگ و بی ضرر می باشد  که جهت ریشه کن نمودن جیرجیرک در محیط کار و یا زندگی به کار برد.

تاثیر: فوری

ماندگاری: 6 ماه

دفعات مصرف: 1 تا 3 مرتبه سم پاشی با فاصله 1هفته

متراژ مورد استفاده: هر لیتر ، 200 مترمربع  را پوشش می دهد

مقدار گالن: 1 لیتری

نحوه استفاده: مقدار 1 لیتر از سم خالص را با 5 لیتر آب ترکیب نموده و سپس اسپری نمایید.

برای خرید سم آکواپی ، میتوانید با شماره 09192281337 تماس حاصل نمایید تا علاوه بر ثبت سفارش و خرید محصول ، از مشاوره رایگان با متخصصان این شرکت نیز برخوردار شوید.

قیمت سم آکواپی

از آنجایی که بسیاری از سموم موجود در بازار وارداتی هستند ، نوسانات ارزی روی قیمت این سموم نیز تأثیرگذار میباشد. به همین دلیل حتما برای گرفتن قیمت ، با بخش فروش شرکت تهران سم، تماس حاصل نمایید.

 

 

 

مقالات مرتبط

مطالب مهم

در حال بارگذاری ...