09039833345

سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی در تهران

وجود آلودگی در محیط‌های بیمارستان نقش مهمی در ایجاد عفونت و بروز بیماری‌های مرتبط ایفا می‌کند، از این رو کنترل آفت‌های بیولوژیک در بیمارستان و مراکز درمانی دارای اهمیت زیادی است، در این میان آفات بیولوژیک شامل سوسک‌های کابینت، سوسری‌های آلمانی، آمریکایی، ساس، کک، مگس، خرمگس، مورچه، پشه، عنکبوت و ...به عنوان ناقل مکانیکی در جهت انتقال میکروارگانیسم‌ها و یا عضوی فعال در انتقال بیماری‌ها به شمار می‌روند.

جهت دريافت مشاوره و سفارش خدمات سم پاشي در تهران با شماره 09192281337 تماس بگيريد.

از جمله مهمترین این آفات سوسری‌ها هستند که ارتباط مستقیمی با حمل میکروارگانیسم‌های پاتوژن به نقاط مختلف بیمارستانی دارند و نابودی این حشرات نیز نیاز به تکنیک‌ها و ابزارهای مناسبی دارد که شرکت مهندسی تهران سم در تهران در این باره تخصص و مهارت‌های لازم را دارد.

سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی در تهران دارای تخصص در ارائه مشاوره و خدمات در از میان بردن آفات بیولوژیک تحت نظر وزارت بهداشت آماده همراهی با مشتریان و متقا         ضیان هستند.

تجربه، تخصص، مهارت و مجوز لازم از مولفه‌های مهم در کنترل و نابودی آفات بیولوژیک و مضر است و شرکت‌های معتبر و توانا در ارائه خدمات از چنین شاخصه‌ و مولفه‌هایی برخوردار هستند، از جمله سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی در تهران با تاکید بر استفاده از نیروهای ماهر و متخصص در محیط‌های درمانی و بیمارستانی و آشنا با دانش و علم مرتبط با چنین محیط‌های حساسی در مقابله با آفات از توانمندی بالایی برخوردار است.

جهت دريافت مشاوره و سفارش خدمات سم پاشي در تهران با شماره 09192281337 تماس بگيريد.

سمپاشي بيمارستان در تهران

سمپاشي بيمارستان در تهران

 

 

اطلاعیه جدید شرکت سمپاشی تهران سم در تهران

با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شهروندان در روند خدمت‌رسانی، شرکت تهران سم در تهران با استفاده از تجهیزات کافی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیروهای خود را با لباس مخصوص و دستکش و چکمه به محیط‌های بیمارستانی و درمانی اعزام می‌نماید، شرکت سمپاشی تهران سم در تهران همچنین با بهره‌گیری از تجهیزات مناسب سمپاشی و ضدعفونی دستگاههای مورد نیاز قبل و بعد از سمپاشی در جهت مقابله با کرونا در خدمت مشتریان است.

شرکت مهندسی تهران سم در تهران دارای بیش از یک ربع قرن تجربه و تخصص در مقابله با انواع آفات و حشرات و جوندگان در محیط‌های بیمارستانی و مراکز درمانی با در اختیار داشتن پرسنلی کارامد و متخصص آمادگی خود را در سمپاشی با پیشرفته‌ترین تجهیزات اعلام می‌دارد.

شرکت سمپاشی تهران سم در تهران به عنوان مجری طرح‌های مختلف سمپاشی متناسب با شاخصه‌های زیست محیطی و حفظ سلامت شهروندان با استفاده از انواع تکنیکها و ابزار و سموم جدید در جهت نابودی انواع حشرات شامل سوسک، ساس، پشه، مگس، موریانه، بید، کک و جانوران موذی همچون موش خانگی ، موش نروژی ، موش سقفی در خدمت کارفرمایان و متقاضیان است.

با توجه به حساسیت محیط‌های بیمارستانی، این مجموعه آماده خدمت‌رسانی و ارائه مشاوره و انجام پروژه‌های مرتبط با سمپاشی است.

 

مقالات مرتبط