09039833345

مقابله با ساس در هتل

وقتی مردم به تهران سفر میکنند, چه برای کار چه برای گردش, آنها جایی دور از خانه شان برای استراحت و لذت بردن میخواهند. حوله های گرم, ملافه های تمیز و خدمات اتاق خوب چیزهایی هستند که در یک هتل به دنبال آن میگردیم. چیزی که به دنبال اش نمیگردیم, ساس ها هستند!

هتل شما میتوانند از هر لحاظ دیگری عالی باشد, اما اگر یکی از میهمان هایتان آفتی در هتل شما ببینید, میتوانید مطمئن شوید که آن میهمان هیچوقت برنخواهد گشت. و هیچ چیزی بیشتر از حضور حشرات تخت خواب, حضور یک فرد در هتلتان را خراب نمیکند.

ساس ها چگونه حشراتی هستند؟

این حشرات, حشراتی کوچک هستند که از طریق خونِ انسان یا حیوانات تغذیه میکنند. اسم آنها ساس ها است چون معمولا لانه هایشان را در داخل یا اطراف تخت ها میسازنند, تا به انسان هایی که میخوابند نزدیک باشند. ساس ها میتوانند:

ساس چه شکلی است

 

موجب نیش های خارش آور شوند.

بسیار سخت بتوان پیدایشان کرد.

توسط میهمان ها آورده شوند.

به افراد بسیار زیادی تاثیر بگذارند.

چگونه حضور ساس ها را در هتلِ واقع در تهران خود بررسی کنیم!

مرحله اول این است که یاد بگیرید ساس ها شبیه چه هستند. یک حشرۀ تخت خواب بزرگسال شبیه به دانه سیب است. شما آنها را اطراف تخت ها, مبلمان, قاب عکس ها یا قرنیز ها میتوانید پیدا کنید. همه چیز را بسیار با دقت بررسی کنید.

مرحله بعدی بررسی کردن نشانه های یک آلودگی ساس ها است. این نشانه های عبارتند از:

لکه های کوچک قهوه ای روی رخت خواب پیدا کرده و لکه های کوچک خون رو ملافه ها پیدا کنید.

شما ممکن است تخم های کوچک و واضح ساس ها را پیدا کنید.

شما شاید متوجه پوست ریخته شده ی این حشرات در اطراف اتاق شوید.

رخت خواب تان شاید بویی تقریبا شیرین یا شبیه به میوه ی فاسد شده به خود بگیرد.

نیش ساس

چکار کنیم تا هتلِ واقع در تهران از شر این حشرات در امان باشد؟

ساس ها سخت ترین آفات برای از بین بردن هستند. آنها در سیستم خود, یک مقاومتی نسبت به اکثر مواد شیمیایی ساخته اند و در قایم شدن نیز بسیار ماهر هستند. حتی اگر تخت و مبلمان خود را تمیز کردید, شاید این پایان مشکل شما نباشد. ساس ها میتوانند کلنی های خود را زیر فرش ها یا داخل دیوار هایتان بسازند و آنجا تولید مثل کنند. هر نقطه از هتل تان که توسط شما قابل دسترس نیست میتواند مکانی ایده آل برای پنهان شدن این حشرات باشد.

 

برای مبارزه و سمپاشی ساس هتل و منازل در تهران می توانید با شماره 09192281337تماس بگیرید.

بهترین راه حلی که میتوانید برای همچین مشکلی پیدا کنید, گرفتن خدمات از یک شرکت با اعتبار و معروف, مانند نابود کنندگان آفات است. ما به شما خدمات سفارشی و مختص به شما و قرار داد هایی با قیمت قابل قبول و به صرفه ارائه میدهیم, تا بتوانید از شر این حشرات برای همیشه خلاص شوید!

 

 

لینک : https://www.pestcontrolinlondon.co.uk/london-hotel-bed-bugs/

مقالات مرتبط