09039833345

 

سوالات شما در باره ی آفات و موریانه پاسخ داده می شوند

 

متخصصان ما می دانند که چگونه مشکلات آفات شما را حل کنند. از مقوله های زیر برای اطلاعات در باره ی چگونگی خلاص شدن از شر آفات ،و ترفند ها در باره ی جلوگیری و غیره، انتخاب کنید.

 

برای مبارزه با موش منازل در تهران می توانید با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول در باره ی موش ها

 

سوال: بهترین طعمه ها برای موش ها یا موش های صحرایی کدامند؟

 

جواب: برعکس باور عمومی، پنیر یک طعمه ی خوب برای موش ها یا موش های صحرایی نیست. کره ی بادام زمینی و شکلات تا زمانی که شما آنها را بیش از اندازه روی تله قرار ندهید، کار می کنند. طعمه را روی ماشه ی تله ،کار بگذارید به طوری که برای جوندگان ، خلاص شدن از آن سخت باشد و مجبور باشند تا از بالای ماشه بروند.

روش خلاص شدن از شر موش خانگی

 

سوال: چگونه از شر موش ها خلاص شوم؟

 

جواب: موش ها به بهترین نحو با استفاده از تله ها کنترل می شوند- تله های فنری، تله های زنده ( یعنی گربه ی حلبی) یا ترکیبی از دو تله.

 

هنگام استفاده از تله های فنری، از طعمه های مختلف ( شکلات، کره ی بادام زمینی و غیر) روی تله ها استفاده کنید و آنها را جایی قرار دهید که موش ها فعال هستند- اما جایی باشد که کودکان و حیوانات خانگی نتوانند به آن برسند.

 

همچنین شکاف های خارجی و سوراخ ها را مهر رو موم کنید ، و نوار های آب و هوایی را برای جلوگیری از ورود موش ها قرار دهید. موش ها فقط نیاز به سوراخ یک چهارم اینچی برای ورود دارند.

 

مبارزه با موش صحرایی

 

 

چندین موش ، یک مشکل خیلی جدی تر را مشخص می کنند و باید توسط یک متخصص حل شوند.

 

سوال: چگونه از شر موش های مزرعه خلاص شوم؟

 

جواب: اگر شما نزدیک مزرعه یا جنگل زندگی می کنید، احتمال دارد که شما مجبور باشید با موش ها هر پاییز و زمستان سر و کار  داشته باشید. تکنیک های زیر در کنترل مشکل به شما کمک خواهند کرد:

 

·                 ورودی ها و سوراخ ها ی هر چه بیشتری را در دیوار خارجی ببندید و نوار های آب و هوایی را در زیر تمام در ها قرار دهید- مخصوصا در گاراژ- برای جلوگیری از ورود موش ها.

 

اگر شما بتوانید یک مداد را از طریق یک شکاف یا سوراخ رد کنید، یک موش می تواند از آن وارد شود.

 

·                 تله های زنده را درون گاراژ در هر طرف راهرو قرار دهید، و مطمئن شوید که کودکان و حیوانات خانگی به آنها دسترسی ندارند.

 

·                 مطمئن شوید تمام بنا و دریچه های اطاق ها ، یک چهارم اینچ پوشش های فلزی دارند که روی ورودی ها بسته شده اند و همین کار را برای هر دریچه ی توربینی در سقف انجام دهید.

خلاص شدن از شر موش

 

·                 هر سه شعبه را حداقل 10 فوت دور از سقف قرار دهید.

 

سوال: چگونه از  شر موش های صحرایی خلاص شوم؟

 

جواب: وقتی نوبت به کنترل یک مشکل موشی می رسد، تله ها بهترین هستند زیرا جسد ها را به راحتی میتوان برداشت.

 

با طعمه ها، شما خطر مردن جوندگان را نزدیک دیوار یا جایی را دارید که نمی توانید آن را بردارید. این ممکن است باعث یک بوی نا مطبوع شود.

 

در برخی موارد، شما باید هم از تله و هم طعمه استفاده کنید. طعمه ی جوندگان باید فقط در ایستگاه های جوندگان مقاوم استفاده شوند. طعمه ها هرگز نباید در جایی که کودکان و حیوانات خانگی به آن دسترسی دارند، قرار داده شوند.

 

شاید این بهتر باشد که یک متخصص را استخدام کنید. با Terminix برای یک ارزیابی آفات رایگان تماس بگیرید.

 

https://www.terminix.com/pest-control/rodents/faqs/

 

مقالات مرتبط