09039833345

 

مرگ موش چیست؟

 

مرگ موش چیست؟ اگر شما به دنبال خلاص شدن از موش ها هستید، مسموم کردن می تواند در صورت کاربرد مناسب، یک گزینه ی خوب باشد. متاسفانه، مسموم کردن موش، همچنین می تواند دارای خطراتی باشد و زیان های دیگری دارد. اینجا پاسخ هایی به برخی سوالات متداول در باره ی سم برای موش ، ارائه می کنیم، و این که چرا بهترین کار این است که با یک متخصص مدیریت آفات قبل از کاربرد هر نوع درمانی ، مشورت کنید.

مرگ موش چیست؟

 

برای مبارزه با موش منازل در تهران می توانید با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

 

 

 

سوال: مرگ موش چیست؟

 

جواب:  انواع مختلفی از سم ها وجود دارند که متخصصان مدیریت آفات برای کنترل جمعیت های آفات استفاده می کنند. سم ها یی که برای کشتن جوندگانی مثل موش ها به کار می روند، دارو های کشنده ی جانوران جونده نامیده می شوند. درمان ها باید همیشه توسط یک تکنسین خدماتی انجام شوند تا ریسک در معرض قرار گرفتن برای کودکان و حیوانات خانگی را حداقل کنند.

 

مرگ موش چیست؟

 

 

سوال: مرگ موش چگونه کار می کند؟

 

جواب: انواع مختلفی از سم ها برای موش ها وجود دارند. همه ی آنها به روش مشابه عمل می کنند، و طعمه ی جذب کننده را برای موش فراهم می کنند، که سم را با این فکر می خورد که در حال خوردن غذای همیشگی است.این طعمه ها اغلب از حبوبات غله ای ، کره ی بادام زمینی و غذا های دیگری که برای موش ها جذب است تشکیل می شوند. طعمه ها اغلب به شکل قرص یا گلوله هستند، و توسط سینی پلاستیکی یا کیفی که جویدن آن برای موش آسان است میزبانی می شوند. محبوب ترین نوع داروی کشنده، پادبند نام دارد. این از لخته شدن خون موش جلوگیری می کند، و باعث می شود خونریزی داخلی در نهایت جونده را بکشد. انواع دیگر مرگ موش شامل خلا، فسفر زرد، استرکنین و آرسنیک می شوند.

 

سوال: آیا مرگ موش در هر موقعیتی عمل می کند؟

 

جواب: دارو های کشنده معمولا حدود نیمی از جمعیت موشی را می کشند. در برخی موارد، موش ها باید سم را چندین بار بخورند تا اثر داشته باشد. به همین دلایل، طعمه های سمی فقط به عنوان یک مکمل برای تله موش ها و بیرون کردن جوندگان از خانه، به کار می روند. بهداشت هم کلیدی برای کنترل موش ها است، و در صورتی که بسط ، و بهداشت همگی به طور مناسب به کار روند، طعمه ها حتی شاید قسمتی از معادله نباشند. در صورت لزوم، یک تکنسین مدیریت آفات باید همیشه تمام شکل های طعمه ی موش مسموم را مدیریت کرده و به کار ببرد.

 

سوال: خطرات مرگ موش ها کدامند؟  

 

جواب: این فقط کودکان و حیوانات خانگی نیستند که میتوانند به طور جدی در صورت خوردن مرگ موش آسیب ببینند،  در مورد هر شخص یا حیوانی هم این گونه است. خوشبختانه، اکثر افراد بالغ ، دقت خوبی برای نخوردن هر چیزی با برچسب خطرناک دارند، اما حوادث رخ میدهند. به همین دلایل، به شدت توصیه می شود که هر داروی جانور کشی ، نه فقط با مجوز آژانس حفاظت از محیط زیست به کار رود، بلکه توسط یک متخصص مدیریت آفات جای گذاری شود، و تمام این دستور العمل های برچسبی ، حرف به حرف دنبال شوند.

 

استفاده از هر نوع سمی را در خانه ی خود دست کم نگیرید. این اگر به طور صحیح به کار نرود می تواند باعث آسیب جدی به شما و عزیزان تان شود. به همین دلیل همکاری با متخصص مدیریت آفاتی که میداند چگونه از سم به طور مناسب استفاده کند، بهترین روش اقدام در هر زمانی است. امروز با تهران سم تماس بگیرید تا پیدا کنید که چگونه خانواده ی خود را امن و بدون جانوران جونده ، نگهدارید.

 

https://www.terminix.com/pest-control/mice/removal/mouse-poison/

 

مقالات مرتبط